11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

Yalnızca ”Evde Kalmış Kadınların” Tadını Çıkarabileceği 9 Durum

Herhangi bir sebeple evlenememiş, eşi olmayan kadınlar yalnızım diye üzülürler genellikle. Hatta kendilerine evde kalmış gözüyle bakarlar. Oysa evde kalmış olmanın kendilerine ne avantajlar sağladığını idrak edebilmiş olsalardı kesinlikle böyle düşünmezler, evde kaldıkları için şükrederlerdi.

Evli olmayan kadınlar çok fazla farkında olmasa da, yaşamını bir erkekle sürdüren kadınlar iyi bilirler. Bir erkek ile yaşamak oldukça zordur. Erkekli bir hayatın avantajından çok dezavantajları vardır. Bu nedenle eğer ”evde kaldım” diye düşünüyorsanız bunun keyfini çıkarın, doya doya özgürlüğünüzü yaşayın.

İşte yalnızca evde kalmış kadınların tadını çıkarabileceği 9 durum…

TV karşısında paçoz vakit geçirmek
Duş almadan, saçı kafasına yapışmış, pijamaları içinde istediği kadar vakit geçirebilir evde.

Canı istemezse yemek yapmamak
Doyurması gereken bir erkek yoktur ve canı istemiyorsa yemek yapmaz.

“Onu giyme çok kısa”
Bir erkek tarafından sahiplenilmediklerinden “Onu giyme”, “Oraya gitme”, “Onlarla görüşme” gibi sözlerle özgürlükleri kısıtlanmaz. Özgürlüklerini kazanmaya çalışma çabası içine girmezler.

Zorla sevişmemek
Akşam uyumadan önce, sabah kalkınca “Sevişelim mi?” diyen bir erkekle uyumadıklarından canları istemediği halde sevişmeye çalışmazlar.

Aile ziyaretleri
Akşam, hafta sonu, bayram aile ziyaretleri onlar için en az düzeydedir.

Okul taksiti ödememek, ödev yapmamak
Çocukları olmadığı için okul taksiti denkleştirmek için paralanmazlar. Evde ödev yapmazlar. Veli toplantısına gitmezler. Çocuk doğum günlerinde kafaları şişmez. Ortalıktan oyuncak toplamazlar. vb. vb.

Horlamayla uyanmamak
Onlar uyanmak için alarm kurarlar ve yanlarında horlayan bir erkek taşımak zorunda kalmazlar.

Evden kıl, tüy toplamamak
Bilhassa banyo zemininden ve yataktan spiral kılları ayıklamak gibi bir dertleri yoktur. Çünkü evde kıl, tüy üreten bir erkek yoktur.

Klozet ve etrafıyla az temas etmek
Evde klozetin kapağını kaldıran ve indirmeyi unutan bir erkek olmadığından, bu kapakla günde bilmem kaç kere oynamak zorunda değildirler. Klozetin yanına yerlere damlamış ve niyeyse evdeki erkeklerin gözünden kaçmış çiş damlalarını silme mecburiyetleri yoktur.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER