23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Vazgeçilmez Erkek Olmanın Yolları

111Her erkek hayatındaki kadın için vazgeçilmez biri olmak ister. Eğer sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kadın için vazgeçilmez olmak istiyorsanız, bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, bir kadın için vazgeçilmez bir erkek olmak o kadar zor bir şey değil. Tabi yolunu yordamını bildiğiniz taktirde.

Bir kadının birlikte olduğu erkekten en büyük beklentisi, beraber değilken de onun tarafından düşünülmek. Birlikte olmadığınız zamanlarda onu düşünmenizden çok mutlu olacaktır. Bu nedenle, bir arada değilken de onu düşündüğünüzü gösteren manevralar yapmanız gerekir ki bu da çok zor bir şey değil.

Kadınlar kendilerini toparlayacak, sahiplenecek büyü gibi erkeklerin peşindeler. yaşamla ölüm Arasında gidip gelen kararsız ruh hallerinin tek açıklaması, “birine ya da bir yere ait olduğunu” hissetmemektir.

Yorgunlardır, bıkkınlardır, nedensiz bozulan moralleriyle kardeşlerdir… Bir korunma alanı ararlar, dinlenip yenilenecek, enerjilerini tekrar toplayacak bir erkek. “sıkıntılı” ya da “amaçsız” bulduğu hayatını yaşarken, onu düşünen bir erkek.

Klişeleşmiş “kadına çiçek yollayın” sohbetinin bunca yıldır favori olmasının nedenini bilmiyorsanız söyleyelim mi; Çünkü kadın, o yokken onu düşünen birinin varlığını alakasız bir anda gelen bu çiçekle hisseder. Sizin çiçek vermenizden daha etkili, doğru dürüst konuşamayan saf bir çiçekçi çırağının ona çiçek götürmesi. Üstündeki tek bir kart sizi taşır, yumru bırakır kalbine, özletir sizi. Kadın o an gülmez Ama gülümser. Ve o var ya, en gizemli gülümseyiştir İşte. Bin kahkahaya bedeldir.

Sanal da Olsa Rakip Kadın Yaratın

Basit taktiklerin en büyük riski, herkes tarafından bilinmesidir. Yerli yersiz ve beceriksizce kullanıldıklarından ayağa düşerler. Erkekler, yine kendi hemcinslerinin aptallıklarından nice silahlarını topal etmişlerdir. Sizin kadınınızın, başka bir kadının varlığını bilmesi gerektiğini söylemiyoruz, size başka kadınların da ilgi duyduğunu hissetmesi yeter. Başkalarınca da gözlenen, istenen, özlenen bir hergele olmanız, favori bir erkek olarak görünmenizi sağlar.

Başka bir kadın, peşinizde veya değil, ama size karşı ilgili… Bu kadının sizin kadınınızda yaratacağı tahribatı tahmin etsenize. Ve sizin bu ilgiye cevap vermiyor gibi görünen cevap verir haliniz… Belirsiz, berbat bir “uyduruk flört” durumu. Sürekli “manyaklaşma” diyerek reddeden siz… “O halde bir daha görüşüp konuşma onunla” diyerek saldırganlaşan o. Üstünüze daha da fazla düşen; sizi bir adım daha favorileştiren…

Sürprizlerle Dolu Olduğunuzu Her Zaman Hissettirin

Kadınların en büyük ruh girdaplarından birisi, rutine girmiş olduğuna inandığı hayatıdır. Bulunamayan çıkış yolu, sürekli akıp giden, yani kaybedilen zamanın verdiği tedirginlik…

Hayatı “den den” işaretlerinden ibaret bir kadın için, yarınını tahmin bile edemediği, yırtıcı, aşklı, meşkli, karanlık bir erkek… Yani bir ikon. Yarı Tanrı bir adam. Sürekli viraj değiştiren, sorduğu sorunun sırlarını kendi içinde taşıyan, kadına kendisini sözleriyle tanıtmayan; yaşadıklarıyla yaşattıklarıyla bizzat anlatan bir adam. “Den den”leri yıkıp, virgüllerle bezeli, ünlemlerle biten cümleler gibi bir adam. Favori bir adamdır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER