8.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Sevgilinizin Evlenme Teklif Edeceğini Nasıl Anlarsınız?

evlilik-teklifi-almak-icin-ne-yapmaliKadınların en büyük hayali sevdikleri erkekle evlenmektir. Sürekli olarak karşı taraftan evlilik teklifi beklerler. Ama o gün hiç gelmez ya da çok geç gelir. Çünkü erkekler, evlilik konusunda ilişkinin umursamaz tarafını oluştururlar. Kısacası kadınlar bekler, erkekler umursamaz. Erkekleri nikah masasına oturtmak çok zor bir olaydır.

Sevdiğiniz erkekle evlenmeyi düşleyenlerdenseniz, evlilik teklifine doğru gittiğinizi anlayabilirsiniz aslında. Bunun için çok çaba harcamanız gerekmez. Sevdiğiniz adamın hal ve hareketlerinden, onda gözlemlediğiniz bazı değişikliklerin detaylarından bunu anlamanız hiç de zor değil.

İşte evlilik teklifi alacağınızın bazı işaretleri…

– Evlilik ile ilgili düşüncelerinde değişiklik olmuşsa. Önceden evliliğe karşı olup, evlilik lafının bile geçmesinden rahatsız oldu halde son zamanlarda evlilikten bahsetmeye başlamışsa, hatta düğünlere gitmekten keyif aldığını söylüyorsa hazır olun!

– Yüzüğünüz kaybolmuşsa…Çok sevdiğiniz ve en çok kullandığınız yüzüğünüz ortadan kaybolmuşsa alacağınız teklife hazırlıklı olun. Parmağınızın ölçüsünü almak için yüzüğünüze bir kaç günlüğüne el koymuş olabilir.

– Sevdiğiniz adam harcamalarına dikkat etmeye başlamışsa artık evlenmeyi düşünüyor demektir. Çünkü, bekar erkekler çok hesaplı hareket etmezler. Kendilerini kısıtlamaktan hoşlanmazlar ve akıllarına koydukları her şey için imkanları ölçüsünde harcama yaparlar. Ama bu harcamalarda bir kısıntı dikkatinizi çekiyorsa ve size sürekli para biriktirme konusunda konuşuyorsa, tek taş için para biriktiriyor olabilir.-

– Tek başına yaşadığı bekar evini değiştirerek, ailenin yaşayabileceği daha teferruatlı bir eve geçmişse kesinlikle teklif almak için ümitlenebilirsiniz. Çünkü sizi de yaşamına dahil etmeyi düşünüyor olabilir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER