7.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Sevgilinizi Elde Tutmanın Yolları

80611095-thinkstock-mutlu-cift-iliski-flort-sevgili-evlilik-opusme-romantizm-yanaktab-opucuk-mnsErkekler ne kadar güçlü olarak bilinirlerse bilinsinler aslında duygusal anlamda çok güçsüzdürler. Erkeklerin tamamına yakını, birlikte oldukları kadınlara bağımlı olarak yaşarlar. Onsuz yapamazlar ve sürekli yanında olmasını isterler. Sevdiği kadın yanında olan bir erkek kendini güçlü ve güvende hisseder. Bu durumu da hiç bir zaman saklamaz.

Durum böyleyken, sevdiğiniz adamı elinizde tutmanız çok kolay. Onun size daha da bağımlı yaşamasını, gözünün sizden başkasını görmesini istemiyor ve hayatının merkezinde olmak istiyorsanız; yapacağınız en önemli şey onun zayıf noktalarını keşfetmek. Zayıf noktalarını keşfederseniz, rahatlıkla avucunuzun içine alır ve bir ömür boyu sizinle olmasını sağlarsınız.

İşte bunun için yapmanız gerekenler…

– Bazen sevgiliniz dikkat çekmeye çalışabilir. Dikkat çekmeye çalıştığında size karşı saldırgan tavırlar sergileyebilir. Bu tavırlarının altında size kızıyor olması yatabilir. Sevgilinizin oynadığı bu oyuna alet olmayıp, ilişkide yanlış giden şeyin ne olduğunu kendinize sormalısınız. Bazı erkekler, diğerlerinden farklıdırlar ve daha fazla şımartılmak isterler. Eğer durum buysa biraz daha fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. Çünkü sevgilinizin, sizden ona daha fazla ilgi göstermeniz gibi bir beklentisi olabilir. Zaten iyi bir ilişki için karşılıklı olarak birbirinizle yeterince ilgilenmeniz gerekir. Sevgilinizin sizden olan beklentilerini karşılarsanız, ilişkinizin iyi gitmemesi için bir neden kalmaz.

– Üzerinize düşen sorumluluklarınızı bilip, yerine getirdiğinizde erkekler onlarla ilgilenmeseniz de bir şey söylemezler. Ancak daha sonra ilgisiz kalmaktan duydukları rahatsızlığı, hareketleriyle dile getirmeye çalışırlar. Gece dışarıda bir yerlerde birlikte vakit geçirmişseniz, gece boyunca pek belli etmeyip normal davranarak yüzünüze gülerler. Eve döndüğünüzde ise, aslında sıkıldıklarını söylerler, televizyonda bir şey olmadığından ya da sırtlarının ağrıdığından yakınırlar.

Bütün bunlar, sizden ilgi beklediğinin sinyalidir. ”Beni biraz şımart” anlamına gelir. Böyle bir durumda, ona şunları söyleyin; ” “Belki bu gece normalden daha fazla süre dışarıda kaldık, bu yüzden kendini kötü hissediyorsun.” Onu gerçekten duymaya çalışın sadece dinlemeyin. Bu, erkeklerin ihtiyaç duyduğu şeydir.

Onu çok seviyor olabilirsiniz, ama hiçbir zaman bunları yapmak zorunda değilsiniz:

– Televizyonda maç izlemek.

– Mide bulandırıcı şeylerden bahsetmek.

– Annesine, onun adına doğum günü kartı yazmak.

Erkekler, onlar için yaşamınızı birden bire değiştirmenizi beklemezler. Erkeklerin en büyük beklentileri ve zaafları, kendileriyle yeterince ilgilenilmesidir. Hatta bazen dozu aşarak çocuk gibi şımartılmak isterler. Ona göstereceğiniz ilgi, bir erkek için bulunmaz bir şeydir. Size bağlanmasını sağlar. Ancak, ilgilenmek adına, her dediğini de yaparsanız işi kaprise dönüştürmesine sebep olursunuz. Kaprisli bir erkek de hiç çekilmez. Bu nedenle, gösterdiğiniz ilginin sınırlarını belirlemeli, kendinize nerede dur diyeceğinizi bilmelisiniz.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER