9.8 C
New York kenti
Pazar, Kasım 27, 2022

Sevgilinize Kendinizi Özletmenin 9 Yolu

Bir ilişkiniz var ve çok aşıksınız. Onu sürekli özlüyorsunuz ve çok seviyorsunuz. Ondan başka bir şey düşünemiyorsunuz. Onun da sizi özlemesini, sizden başka bir şey düşünmemesini istiyorsunuz. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, erkeklerle uğraşmak çok zordur. Ancak ne kadar zor olsa da, yolunu yordamını bildikten sonra onu istediğiniz kıvama getirmeniz imkansız değildir.

İlişki oyunlarından faydalanarak ona kendinizi hatırlatabilir, sizi düşünmesini, daha çok aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde erkeklerle başa çıkmak zor bir şeydir.

Sizi sürekli özleyip her dakika sizinle olmasını sağlamak için kullanabileceğiniz, istediğiniz sonuca ulaşma garantili 9 ipucu vereceğiz. Bu ipuçlarından yola çıkarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

1- ARKADAŞLARIYLA VAKİT GEÇİRMESİNE İZİN VERİN; Onu sürekli kendinizle olmaya zorlamakla bir sonuç elde edemeyacağiniz gibi sıkılarak sizden uzaklaşmasına sebep olursunuz. Bu nedenle rahat bırakın. Sevgilinizin de sizin gibi arkadaşlarıyla vakit geçirip kafa dağıtmaya ihtiyacı olabilir.

İş çıkışı arkadaşlarıyla içeceği bir kahveye ya da her hafta düzenlenen futbol maçlarına karışmayın. Bunun yerine arkadaşlarıyla samimi olmaya çalışın, belki futbol maçlarına değil ama akşam eğlencelerine davet edilirsiniz!

2- İZ BIRAKIN; Arabasında veya evinde bir şeyler unutun. Saç tokası , ruj, kitap ya da sadece parfüm kokusu ona sizi hatırlatacaktır.

Hatta özellikle çok kullandığınız bir şeyi unutursanız belki onu size ilk fırsatta geri getirir ve bu bahaneyle tekrar buluşmuş olursunuz.

3- UZAKLAŞIN; Sevgilinizden biraz uzaklaşın. Hayatınızı onun üzerine kurmayın, bırakın o sizin hayatınızın bir parçası olsun. Böylece kendi işlerinizle ilgilenmekten telefon sapığı gibi onu arayacak vaktiniz olmayacak.

O sizi aradığında daha önce hiç duymadığı bir şey yapıyorsanız, örneğin yoga gibi, sizi ne kadar uzun zamandır ihmal ettiğini anlayacaktır.

4- RESİM GÖNDERİN; Sevgilinize göndereceğiniz resimler kesinlikle ilgisini çekecek ve daha fazlasını isteyecektir. Ona göndereceğiniz bu resimler seksi ve davetkar olmak zorunda değil.

İşe giderken kendinizi çok süslendiyseniz kendinizi çekin ve küçük bir günaydın mesajıyla sevgilinize gönderin. Sizi bütün gün düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

5- TELEFON; Sürekli olarak onu ilk arayan hatta mesaj atan siz misiniz? Bu durum sinirinizi mi bozmaya başladı.

Öyleyse onu aramayın! Bu şekilde sizi gerçekten özleyecek ve sesinizi duymak isteyecek. Her dakika aranmaktan hoşlanmasa da birden bire onu niye aramadığınızı merak edecek.

6- KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN; Sevgilinize hazırlayacağınız bir akşam yemeği ya da gitmek istediği bir konsere bilet almanız gibi küçük ama romantik sürprizler her zaman işe yarar.

Önemli olan onun zevklerine hitap edecek ve onu heyecanlandıracak bir şey için çaba harcamanız.

7- KÜÇÜK NOTLAR; Öğle yemeğine, cüzdanına ya da okuduğu bir kitabın içine kısa ama duygusal notlar yazın ve sevgilinizin bu notları bulmasını bekleyin!

Bu tür romantik jestlerin hep kendimize yapılmasını hayal ederiz ama karşımızdaki kişiye yapmayız. Ona yazacak bir şeyler mutlaka aklınıza gelecektir. Sadece “seni seviyorum” yazmanız bile yeterli.

8- ÇİÇEK VE ŞEKERLEME; İlişkilerimizde kibar ve düşünceli biriyle birlikte olduğumuzu bilmek bizi mutlu eder. Onun ofisine ya da iş yerine çiçek veya şekerlemeler gönderebilirsiniz…

Böylece onu her zaman düşündüğünüzü bilecek ve mutlu olacaktır. Kim bilir, belki siz de ofiste küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz!

9- ARKADAŞLARINIZLA VAKİT GEÇİRİN; Erkekleri çıldırtmanın bir diğer yolu da, sizi kontrol edememeleri. Hatta o yanınızda değilken keyifli vakit geçirmeniz bile onu çıldırtmaya yeter.

Eğer sevgilinizden biraz daha fazla ilgi görmek istiyorsanız, kızlarla biraz dağıtmaya ne dersiniz?

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER