-10.5 C
New York kenti
Cumartesi, Şubat 4, 2023

Saçınızı Ayırdığınız Yöne Göre Karakter Özelliğiniz

Saçınızı tararken hangi yöne ayırıyorsunuz? ”Çok mu önemli” diye düşünüyorsanız, evet saçınızı tararken hangi yöne ayırdığınız çok önemli. Ne kadar doğru bilinmez ama, saçlarınızı ayırma yönünüzün karakterinizi belirlediği ile ilgili bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakın bakalım kendinizden bir şeyler bulabilecek misiniz?


Cesur ve düşünmeden hareket eden
A- Sola ayırıyorsanız…

Eğer saçınızı sola doğru ayırıyorsanız risk almayı seviyorsunuz demektir. Sizin için tehlike diye bir şey yok. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz ve yeni deneyimlere açıksınız. Anlayacağınız tam bir heyecan insanısınız! Ama bazen sonuçlar hakkında düşünmeyebiliyorsunuz. Bu da sizin için her zaman iyi sonuçlar vermiyor. Biraz daha ön görüşlü olmanızda fayda var.


Direkt ve sakin
B- Ortadan ayırıyosanız…

Eğer saçınızı ortadan ayırıyorsanız son derece rahat bir insansınız. Hiçbir şey sizi rahatsız etmiyor. Kimin ne düşündüğü umrunuzda olmadığı için fikirleriniz çok net ve bu netliğinizle birini kırdığınız zaman sakin mantığınızla bu sorunun üstesinden gelebiliyorsunuz. Sakinliğinizin insanları rahatlatan bir tarafı var. Fakat bu yönünüzün suistimal edilme ihtimalini de aklınızdan çıkarmayın.


Geleneksel ve şefkatli
C- Sağa ayırıyorsanız…

Eğer saçınızı sağa doğru ayırıyorsanız oldukça şefkatli bir insansınız. Babacan/anaç bir tavrınız var. İnsanlar dertlerini sizinle rahatça paylaşabiliyor ve siz de çözüm yaratmaya çalışıyorsunuz. Her zaman kurallara uyarsınız ve çizgiyi geçmekten asla hoşlanmazsınız. Aşırılıklar size göre değildir! Sizin neyi nasıl yapacağınız her zaman bellidir. Arkadaş grubunuzdaki dinleyici taraf sizsiniz. Dostlarınız anlatır, siz de dinlersiniz. Ama kimsenin bu duyarlılığınızdan yararlanmasına izin vermeyin!

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER