19.6 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 5, 2023

Parfümünüzü Nasıl Uygulamalısınız?

esmer_tenli_erkeklerin_tercih_etmesi_gereken_parfumler_h16061Güzel ve temiz kokan bir erkeğe hiç bir kadın hayır demez. Bir erkek olarak kokunuz, kadınların yanında bir nevi referansınızdır. Kadınların sizi beğenmesini istiyorsanız öncelikle dikkat edeceğiniz ilk konulardan bir tanesi kokunuzdur. Güzel kokan iyi giyimli bir erkek, kadınların ilgi alanı içine girer.

Kadınlar tarafından beğenilmeyi seven bir erkekseniz ya da sizi beğenmesini istediğiniz özel bir kadın varsa, kendinize çeki düzen vermeye parfüm seçiminizden başlayabilirsiniz. Teninize uygun bir parfümü seçmeli ve güzel kokmalısınız. Güzel kokmak bir erkek olarak olmazsa olmazlarınız arasına girmeli.

Parfüm kullanırken uygun olarak kullanmaya da dikkat etmelisiniz. Parfüm küpüne batırılıp çıkarılmış gibi üzerinize sıktığınız yoğun koku, ters bir etki yaratarak itici olmanıza sebep olabilir. Parfüm kullanırken şu hususlara dikkat etmeyi unutmayın;

1- Etki alanınızı bilin:

Kokunuz sizden bir kol mesafesi uzaklıktaki insanları etkilemeli. Bu nedenle üç defadan fazla sıkmanız halinde tek elde edeceğiniz şey etrafınıza üşüşen arılar olur.

2- Sıcak noktaları bulun:

Vücut ısınız parfümünüzü yoğunlaştırır ve kuvvetlendirir. Kokuyu kan akışının cilt yüzeyine yakın olduğu noktalara uygulayın. Bilekler, boynunuz ve dizlerinizin arkası her zaman daha iyi sonuç vereceğinden parfümünüzü bu bölgelerde uygulayın.

3- Güneş gören bölgelere parfüm sıkmayın:

Alkol ve UV ışınlarının kombinasyonu cildinizde leke ve pigmentasyona neden olur. Bu sebeple özellikle vücudunuzda güneş gören bölgelere parfüm sıkmayın.

Unutmayın, parfüm doğru kullanıldığında kadınlar üzerinde etkili bir silahtır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER