19.6 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 5, 2023

Mükemmel Vücuda Sahip Olmanın 5 Altın Kuralı

1524685_408698662597426_1586141989_nGüzel bir cilt, diri ve gösterişli bir vücut tüm kadınların ortak hayalidir. Her kültürden, her sınıftan kadının en büyük uğraşı güzel bir vücut ile pembe ve ışıl ışıl bir tene kavuşmak içindir. Bunun için kadınların ikinci mekanı tabi ki güzellik salonlarıdır. Ancak güzellik salonları hem pahalı hem de zaman harcamayı gerektirir. Tüm bunlar için her kadının şartları müsait olmayabilir. Zamanınız ya da maddi imkanlarınız kısıtlı olabilir.

Ancak vücudunuzu güzel ve diri tutmak için çok fazla zaman ayırmanıza ve bütçenizi zorlamanıza gerek yok. Çünkü bütçesinde güzellik masraflarına yer olmayanlar ile zamanı kısıtlı olanlar için de mucize uygulamalar var. Evde kendi kendinize uygulayacağınız 5 yöntemle kendinize saatler ayırmış kadar güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bu altın değerindeki yöntemleri uygulayarak düşük maliyetle elde ettiğiniz güzel vücudunuzun keyfini çıkarın.

– Fırçalayın
Banyoya girmeden önce selülit yumrularını azaltmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için cildinizi fırçalayın.

– Duştan zevk alın
Bir banyo yağı ile zenginleştirilmiş ılık küvette başınızı dinleyin ve cildinizi yumuşatın.

– Cildinizi pürüzsüzleştirin
Küvetten çıktıktan sonra dizlerinizi, ayak topuklarınızı ve dirseklerinizi ovalayın.

– Vücudunuzu nemlendirin
Ayak bilekleri gibi zor bölgelere nemlendirici kremle masaj yapın.

– Ayak bakımı önemli
Meyve asitli kreminizi ayak topuklarınızdan parmaklarınıza kadar yedirin ve daha sonra pamuklu çorap giyin. Bu uygulama hem pedikürünüzün daha kalıcı olmasına hem de ayaklarınızın yumuşamasına yardımcı olacaktır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER