3.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Gunesin-Batisindan-Esinlenen-Kirmizi-Yine-Dudaklarda-1Koyu renk ruj kullanmanın, özellikle de kırmızının kendilerine iyi geldiği hususunda tüm kadınlar hemfikir. Çünkü koyu renk rujlar, sağladıkları gizemli görünümle kadınların içinde bulundukları ruh halinin kolayca değişmesini sağlarlar. Koyu renk ruj kullanmak kendine güvenin de bir göstergesidir zaten. Bu nedenle kadınların bir çoğu koyu renk ruj kullanmayı sever. Ayrıca, çok fazla çeşitte renk yelpazesine sahip olması sebebiyle kolay elde edilebilirlik kazandırdırması da bir başka tercih edilme sebebidir.

Ancak, her zaman ve her yerde koyu renk ruj kullanmak doğru olmaz. Çünkü koyu renk bir ruj, makyajı bazen bulunulan ortama göre ağır hale getirebilir. O da hoş olmaz. Koyu renk ruju hangi ortamlarda tercih edeceğinizi bilerek kullanmak, sizi ayrıcalıklı kılar. Onun için ne zaman ve nerede kullanılacağını öğrenip, ona göre kullanmak çok önemlidir.

Peki koyu renk ruj ne zaman kullanılırsa doğru olur? İşte biz de bu konuda sizlere tüyolar vermeye çalışacağız…

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Kullanılmalıdır?

– Düğününüzde; Kırmızı ruj sürmüş bir gelinden daha retro, daha klasik ve daha şık bir şey düşünemiyoruz. Göz makyajını fazla abartmadığınız takdirde, kırmızı ruj sayesinde düğün gününüzde bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.

– Ailenizi ziyarete gittiğinizde; Büyüyüp anne ve babanızdan ayrıldığınızda, eski evinize yapacağınız her ziyaret onlar için oldukça önemli ve anlamlı olacaktır. Çünkü ne olursa olsun onlar kızlarını her zaman mutlu ve iyi görmek isteyeceklerdir. Etkileyici, koyu renk bir rujun yardımıyla onlara her daim daha hoş ve bakımlı görünebilirsiniz.

– Gözlük takarken; Gözlük, göz makyajınızın ortaya çıkmasına engel olabilir; bu yüzden gözlük taktığınızda en iyi seçenek ruj sürmektir.

– Okulda veya işte sunum yaparken; Kim ne derse desin, koyu renk rujların kişinin öz güvenini yükselttiği bir gerçek… Topluluk önünde konuşacağınız zamanlardaki gibi ekstra öz güvene ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, koyu renk ruj sürmenizi tavsiye ederiz.

– Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken; Yeni bir ruj aldığınızda onu önce arkadaşlarınızla buluşmaya giderken sürün ve arkadaşlarınızdan nasıl durduğuna dair yorum isteyin. Kötü bile dursa arkadaşlarınızın yanında kendinizi kötü hissetmezsiniz.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER