31.5 C
New York kenti
Cuma, Ağustos 19, 2022

Kaş Şekline Göre Erkek Karakterleri

1_dBeraber olduğunuz erkeğin karakterini merak edip çözemiyor musunuz? O halde bu makale tam size göre. Çünkü, kaşlarına göre erkek karakterlerini paylaşacağız. Belki de çok şaşıracaksınız ama kaş şekline bakarak bir erkeğin karakterini anlamam mümkün diyor uzmanlar. İşte Marie Claire’ de yer alan habere göre kaş şekline göre erkek karakterleri…


İnce ve açılı

Yardımsever ve cömert. Aynı zamanda oldukça mücadeleci bir kişiliğe sahip. Kadınlar özellikle bu kaş tipindeki erkekleri beğeniyor.


Kalın ve düz

Bakımlı cömert ve cinsel enerjisi iyi. Kadınların ilgisini fazlasıyla çekse de, karar verme gibi bir sorunu vardır. Aynı zamanda kontrol delisi olabilirler.


İnce ve kavisli

İmkansız şeylere inanan bir hayalperest. Aynı zamanda oldukça cömert ve manevi yönüyle sürekli temas halinde.


Kalın ve açılı

Enerjik, nazik, cömert, sevecen ve içten ama iş kişisel problemlere gelince oldukça ketum. Aynı zamanda yüksek cinsel enerjiye sahiptir. Kendinden emin, iddialı ve inatçı.


Söz konusu ilişkiler olduğunda oldukça yoğun duygular içerisine giriyor ve disiplinli. Eskiye fazlasıyla özlem duyuyor. Cinsel dürtüleri fazlasıyla güçlü.


Kalın, düz ve parlak yapıya sahip

O güçlü bir cinsel enerjiye sahip ve o çok hassas olduğu gibi aynı zamanda kendisi konusunda oldukça korumacıdır ve zarar görmez. Bazen büyük resmi görmüyor ve küçük ayrıntılara çok fazla önem veriyor olabilir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER