3.3 C
New York kenti
Salı, Kasım 29, 2022

Kadınların, Söylemese de Hoşuna Giden 8 Şey

Sevdiğiniz kadınla çok mutlu olmak istiyorsanız bunun yolu onu memnun etmekten geçiyor. Sevgilinizi nasıl memnun edeceğinizi bilecek kadar onu tanımıyorsanız, genel kadın memnuniyetinden yola çıkabilirsiniz. Genel olarak bütün kadınları mutlu eden tavır ve davranışlar vardır. Bunları kullanarak sevdiğiniz kadının gönlünü kazanabilirsiniz.

Dile getirmeseler de tüm kadınların hoşlandığı bazı şeyler vardır. Örneğin kadınlar kendilerine karşı yapılan 8 şeyden çok hoşlanırlar. Bu 8 şeyden hoşlanmayan kadın yoktur.

1- Günaydın mesajı

Günaydın mesajı demek sadece günaydın anlamına gelmez; “uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk kişisin” anlamına da gelir. Bu küçük romantik hareketler ilişkinin sadece cicim aylarında yapmak için değildir, süreklilik önemli.

2- Koltukta beraber uzanırken onu saçlarıyla oynamanız

Saçlarını okşamanız ona olan şefkatinizi gösterir. En güçlü kadın bile beraber olduğu erkeğin şefkatine ihtiyaç duyar.

3- Detayları hatırlamanız

Onunla konuşmalarınıza dair küçük detayları hatırlamanız – bu detay onun her zamanki kahve siparişi hakkında da olsa, arkadaşlarıyla buluşacağı gün hakkında da olsa – ona onu dinlediğinizi ve dediklerini dikkate aldığınızı hissettirir. Ayrıca onun hoşlandığı şeyleri bilmek, ileride önemli günlerde onun hoşuna gidecek şeyler planlarken işinize yarar.

4- Favori dizisini/filmini onunla beraber izlemeniz

Bunu yapmanız, ona onun keyif aldığı şeyleri -ki bu diziyi/filmi izlemek sizin ilk tercihiniz olmasa bile- onunla paylaşmaya istekli olduğunuzu gösterir.

5- Onu başkasıyla tanıştırırken elinizi onun sırtına koymanız.

Bu ikinizi birbirine bağlayan ve onun tanımadığı bir kalabalık içinde kendini daha rahat etmesini sağlayan bir harekettir.

6- Verdiğiniz sözleri tutmanız

Eğer size güvenmesini istiyorsanız buna uygun davranmalısınız. Bir kadın onu verdiğiniz bir sözü tutmadığınızda aniden size olan güvenini yitirmeye başlayacaktır, bu örneğin işten çıkınca onu arayacağınızı söylemenize rağmen aramamanız gibi küçük bir şey bile olsa

7- Ona dürüst olmanız

Tabii ki dürüstlük nezaket içinde yapılmalı. Kimse kırılmak istemez ama yalan söylenip kandırılmak da istemez. Eğer her zaman dürüstseniz sizin güvenilir olduğunuzu bilecek ve kendisine dürüst olacak kadar değer verdiğinizi fark eder. Ona bir kere yalan söylediğiniz için sizden devamlı şüphelenmesine neden olmak isteyeceğiniz son şey olur.

8- Komik olmanız

Bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız tavırlar önemlidir. Evet iyi görünmek bonus puan olabilir ama bir mizah anlayışına sahip olmanız olmazsa olmazdır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER