31.4 C
New York kenti
Cuma, Ağustos 12, 2022

Kadınların Nefret Ettikleri 10 Erkek Hareketi

Yapılan araştırmalara göre erkekler kadınların sürekli olarak diğer kadınlardan bahsetmelerinden ve onları çekiştirip durmalarından, bitip tükenmez alış veriş meraklarından, çok konuşmalarından, aşırı duygusal olmalarından, onların gereksiz kıskançlık krizlerinden nefret ediyorlar?

Peki ya kadınlar erkeklerin hangi hareketlerinden nefret ediyorlar? Kadınlar arasında düzenlenen bir anket sonucuna göre bakın kadınlar erkeklerin hangi yönlerinden nefret ediyorlar?

1- Kadınlar, kendilerini başkalarının yanında bozan erkeklerden nefret ediyorlar.

2- Erkeklerin en büyük ortak özelliklerinden biri bağıra çağıra ve küfrederek maç izlemeleridir. İşte bu şekilde erkeklerin yüksek sesle maç izlemeleri kadınlara batıyor. Nefret ediyorlar.

3- Yemeğini yiyip bulaşık tabaklarını mutfağa süren erkek sayısı oldukça fazladır. Öyle ki bu bulaşık birikerek zamanla dağ gibi olur. Kadınlar, yemek yedikten sonra bulaşığını kenara iten erkeklerden de nefret ediyorlar.

4- Erkekler konuşmaya başlayınca herkesin kendilerini dinlemesini isterler. Ama onlar kimseyi dinlemek zorunda değildirler. Kendileri uyurken başkalarının en küçük çıtırtısına sinirlenip, aynı dikkati başkaları uyurken göstermezler ve evde bir tek kendileri varmış gibi rahat hareket ederler. Kadınlar, erkeklerin bu bencilce davranışlarından nefret ederler.

5- Bir çok erkek işlerini çok fazla önemserler. Hatta işlerini o kadar önemserler ki, hayatlarındaki ilk sıraya oturturlar. Sürekli işlerinden bahsederler. Sürekli eve sorun getirirler. Oturup kalkarken sürekli işlerinden konuşurlar. Bu şekilde işlerini gereğinden fazla hayatının içine alan erkeklerden kadınlar nefret ederler.

6- Erkeklerin tamamına yakını, eşleri ya da sevgilileri kendileri gibi hafta boyunca çalıştığı halde onların yorgunluklarını dikkate almazlar ve sürekli kendi yorgunluklarını gündeme getirirler. Yorgunluklarını bahane ederek ev işlerine yardımcı olmazlar. İşte kadınlar bu tür bahanelerle ev işlerini kendilerine yıkan tembel erkeklerden nefret ederler.

7- Bazı erkekler sürekli olarak tatlı tatlı konuşup vaatlerde bulunurlar. Ama bunların vaat ettikleri şeyleri gerçeğe dönüştürdüklerini gören olmamıştır. Bu şekilde boş vaatlerde bulunup günü kurtaran erkeklerden kadınlar nefret ederler.

8- Bazı erkekler eşleriyle her tartışmalarında onun ailesinin eksik taraflarını gündeme getirirler. O eksik tarafları eleştirip, alay ederek aşağılayıcı şekilde konuşurlar. Bu davranış, kadınların erkeklerde nefret ettikleri en önemli davranıştır.

9- Yine erkeklerin bir çoğu evlerinden uzaklaşıp iş seyahatine çıkarken aslan kesilirler. Döndüklerinde ise yardıma muhtaç bir bebek gibi tavırlara bürünürler. Bu da kadınların nefretini kazanan hususlardan bir tanesidir.

10- Bir çok erkek kadınların sürücülüğünü beğenmez. Sürekli onların araba kullanmalarını eleştirir. Hatta trafikte kendi yaptıkları hataları bile kadınlara yüklerler. Kadınlar, gereksiz yere sürücülükleriyle uğraşan erkeklerden nefret ederler.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER