23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Kusurları

dikdortgen-yuzlu-erkekler-icin-sac-modelleriHer erkek kusuru kadınları onlardan soğutmuyor tabi ki. Kusursuz erkek bulmak mümkün değil zaten. Ancak bazı erkek kusurları var ki kadınların hoşuna gidiyor. O kusurlar kadın ilgisinin o erkeğe yönelmesini sağlıyor. Bu kusurlara sahip olan erkekler, kadınlar karşısında diğer erkeklere göre daha şanslı konuma geçiyorlar. Hatta bu kusurlarıyla istedikleri kadının gönlünü fethetmeyi başarıyorlar. Çünkü bu kusurlar, kadınlar tarafından o erkeğin ilişkisinde ciddi olduğu izlenimini veriyor.

Bir erkek olarak bu kusurlara sahip değilseniz, kadınlar üzerindeki etkisini gördükten sonra siz de bize hak vereceksiniz. Ayrıca kadınları etkilemek istiyorsanız bir an önce bu kusurları öğrenip uygulamanızda fayda var. Hem de uygulaması o kadar zor değil. Bizden söylemesi.

İşte kadınların hoşuna giden erkek kusurları…

– Aşırı dozda kıskançlık kadınları kaçırıyor. Ama ölçülü olduğunda sahiplenildiklerini hissediyor ve bundan büyük bir haz duyuyorlar…

– Ütüsüz gömlek bakıma muhtaç erkeğin dolayısıyla muhtemel bir yuvanın habercisi gibi görülüyor. Bu bilgiden yararlanırken dikkatli olmakta fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz vaadlerde bulunmayın.

– Ağlayan erkekler kadınların hemen dikkatini çekiyor. Yalnız tabii her dakika ağlamaktan değil onun yanında ağlamaktan söz ediyoruz. Bu şekilde kendilerini özel hissediyorlar.

– Araştırmalar kadınların tutkulu erkeklere bayıldıklarını gösteriyor. O tutkunun bir gün kendilerine yönelebileceği ihtimali gerçekleşmese bile kadınlardaki bağlılık genii provoke ediyor…

– İlginçtir yakışıklı olmasa bile yanındaki güzel kadın erkeğin cazibesine cazibe katıyor. Galiba kadınlar birbirleriyle rekabet etmeyi seviyorlar…

– Her kadın potansiyel bir anne olduğundan sakar erkekler de garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Ama tabii sakarlık meselesinin hayati tehlike içerebileceğini akılda tutup ölçüyü kaçırmamak gerekiyor.

– Kadınlar yumuşak elli erkeklerden hoşlanmıyorlar. Çünkü o zaman kendi yumuşaklıklarının farkına varamıyorlar. Eldeki sertlik kendilerini yanınızda güvende ve kadın gibi hissetmelerini sağlayabiliyorlar.

– Saçsız erkeklerle ilgili şehir efsaneleri kadınların merakını celbediyor. Meraklı bakışlar birkaç küçük atraksiyonla hayranlığa dönüştürülebiliyor.

– Herhalde utangaç adam türü tükenmekte olduğundan kadınlar bu türün son örnekleriyle karşılaştıklarında hayallere kapılmaktan kendilerini alamıyorlar.

– Nedendir bilinmez kadınlar R’leri söyleyemeyen erkekleri çok sevimli buluyorlar. Sevimlilik ise kimi kapıları açacak manalı bir anahtara dönüşebiliyor.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER