19.6 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 5, 2023

Kadınların Birliktelik Öncesi 10 Beklentisi

Special Çikolataİlişkilerde kadınlar bazı konularda çok fazla hassasiyet gösterirler. Onların bu hassasiyetlerine dikkat etmezseniz onu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Kadınlar özellikle beraberken her lafı yatak konusuna getirmenizden çok fazla hoşlanmazlar. Onunla sadece cinsellik için beraber olduğunuzu düşünebilirler. Bu da partnerinizde size karşı güvensizlik oluşmasına neden olabilir. İlişkinizin sarsılmasını, güven duygusunun zedelenmesini istemiyorsanız, cinsellik konusunda aynı hassasiyeti göstermeniz gerekiyor.

Kadınlar sevgilileriyle cinsellik yaşamak istemezler mi? Elbette isterler. Ama her lafın cinsellik ima etmesinden, ya da bir aradayken hemen yatak muhabbetine girilmesinden hoşlanmazlar. Eğer partnerinizle cinsellik yaşamak istiyorsanız sabırlı davranmalı ve onun beklentilerini yerine getirmelisiniz.

Kadınların Birliktelik Öncesi 10 Beklentisi

1- Onunla bir film, tiyatro, akşam yemeği, cafe veya herhangi başka bir faaliyet öncesi ya da sonrası bir şeyler yapın. Onunla sadece seks yapmayı düşünmediğiniz izlenimi uyandırır.

2- Kadınınıza saçından, makyajına, vücudundan, giydiği kıyafete kadar iltifat edin ve onu harika hissettirin. Buradaki anahtar nokta bunun gerçek gibi sunulmasıdır.

3- Onunla önce oyunlar oynayın. Onu heyecanlandırın. En önemlisi, onu dünyadaki en seksi kadın gibi hissettirin.

4- ilişki sırasında yüzüne bakın. Kadınlar sevişirken yüzlerine bakılmasından hoşlanırlar ve kendilerini güvende hissederler.

5- Olaya hemen porno filmlerdeki gibi direk dalarak düz mantıkla yaklaşmayın. Bundan ikiniz de zevk almalı ve eğlenmelisiniz.

6- Ne yaptığınızda hoşuna gittiğini ona sorun.

7- Kendine güven, bir erkeğin sahip olabileceği en önemli özelliktir

8- Fısıldayın.

9- Yeteneklerini samimi olarak övün.

10- Konuşun. Yaramaz ve erotik konuşmalar her zaman baştan çıkarıcı ve tahrik edicidir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER