28.8 C
New York kenti
Cuma, Ağustos 19, 2022

Kadınlarda Nefret Uyandıran Erkek Davranışları

Erkekler yatakta değil beyinlerinde sınır koyuyor!Sizin farkında olmadan yaptığınız bazı davranışların kadınlar tarafından nefretle karşılandığını bilmiyorsunuzdur muhakkak. Kadınlar bazı erkek davranışlarından nefret ederler. Hatta bu davranışlar ilişkinizin geleceğini bile olumsuz yönde etkileyebilir.

Thrillist, kadınlarda olumsuz izlenim bırakan ya da nefret uyandıran erkek davranışları konusunda bir araştırma yapmış. Thrillist, araştırmaya katılan kadınların bu konudaki düşüncelerini bir araya getirerek nefret edilen erkek davranışlarını ortaya çıkarmış. İşte kadınların ağzından, nefret ettikleri erkek davranışları…

– “Eğer böceklerden korkuyorsan, bari erkek ol ve korkmuyormuş gibi davran. O hamam böceğini benim öldürmeyeceğim kabak gibi ortada.”
–Julie, 29

– “Birbirleriyle sözlü veya fiziksel anlamda kavga eden erkekler. Gereksiz sertlikleri ve kabalıkları erkeklikten çok uzak. Hatta ciddi anlamda korkutucu bile olabiliyor.”
–Lynda, 24

– “Kitap okuyamayacak kadar havalı olduğunu düşünen erkekler. Flash haber: Asıl bilgisiz olunca iticisiniz. Kitap okuyun.”
–Liz, 28

– “Hiçbir şeyi beğenmeyen, mızmız erkekler. Evet, her konuda fikriniz olması çekici olabilir ama hiç denemediğiniz bir şeye bok atmanız kesinlikle değil!”
–Beatrice, 24

– “Elini şeyine götürüp ortalıkta elleyen erkekler. Biliyorum, erkekler bunun bazen gerekli olduğunu söylüyorlar, ama yine de bende kusma isteği uyandırıyor.”
Amanda, 28

– “Erkekler bebek gibi konuşunca midem bulanıyor. Bebekle konuşur gibi konuşmaya devam ederek, seninle yatacağımı sana ne düşündürüyor acaba?
–Kendall, 24

– “Erkekler bilgisi olmadığı halde spor hakkında çok anlıyormuş gibi konuşunca aşırı soğuyorum. Kadınız diye fark etmeyeceğiz sanıyorsunuz, değil mi? Öyle bir şey yok. Bilmediğiniz konularda konuşmayın, ya da bizim o konuları bilmemiz size dokunmasın.”
–Sofia, 28

– “Bir erkek başka birinin -kadın, erkek fark etmez- vücudu hakkında kötü yorumlar yapınca çok itici oluyor. Tamamen öz güven eksikliğinden olduğunu düşünüyorum. Ayrıca başkaları hakkında konuşan, başka yerde de beni konuşur.”
–Kathie, 28

– “Bir erkek benim yemek siparişimi yargıladığında ayar oluyorum. Salata söyledim, çünkü salata yemek istiyorum. Ayrıca vejetaryenim, ben seni et yiyorsun diye yargılamıyorum, sen de yapma!”
— Kate, 30

– “Bir erkeğin imla hatalarıyla dolu mesajlar atması onu çok salak gösteriyor; özellikle de neredeyse her telefonda otomatik düzeltme olmasına rağmen.”
–Nicole, 25

– “Lütfen sürekli emoji göndermeyin! Mesajlarınızdaki anlamları aramaktan yoruldum. Yetişkin gibi iletişim kurun.”
–Haley, 28

– “Bir koltukta oturup bana bitmek bilmeyen YouTube videoları izleten erkekle olmak benim kaliteli zaman geçirme anlayışıma ters. Bir tane komik video yeter. Ama saatlerimi bu saçmalığa harcayamam.”
–Meagan, 28

– “Mesajlarda ‘lol’ diye gülen erkeklere katlanamıyorum. Okuyorum ve diyorum ki ‘Bu ne şimdi, kaçıncı sınıfa gidiyorsun?’ Çok kötü.”
–Marie, 29

– “Kelimeleri doğru düzgün yazmayan erkekler. Mesela, ‘bn de özledm’ Daha özlediğini bile söyleyemiyor.”
–Celeste, 28

– “Erkeklerin sürekli parmak arası terlik giymesinden nefret ediyorum. Sahilde değiliz, şehir içindeyiz; devasa ayak parmaklarını görmek istemiyorum.”
–Vicky, 24

– “Kapriler. Resmen seksten soğutur. Hele bir sürü cepleri varsa. Erkeklerin o kadar çok cebe ihtiyaçları yok.”
–Michelle, 25

– “Çizgi film baskılı boxer giyen erkekler. Özür dilerim ama eğer küçük bir çocuk değilseniz Mickey Mouse’lu boxerlarınız çok itici.”
–Zoe, 24

– “Çirkin güneş gözlükleri.”
–Ashley, 24

– “Erkek arkadaşımla samimi dakikalar geçirirken komik olmaya çalışmasından nefret ediyorum. Normalde onun mizah anlayışını seviyorum ama seks şakaları hiç komik değil; aksine anın büyüsünü bozuyor.”
–Katie, 25

– “Seks yaparken çoraplarını çıkarmamaları asla kabul edilemez.”
–Rachel, 32

– “Eğer ilk kez ya da bir gecelik takılıyorsak, popoma şaplak atması çok itici. Aşırı ve erken yapılmış bir hareket. Beni daha tanımıyorsun beyefendi!”
–Allison, 28

– “Bir erkek seks ya da orgazm sırasında sessiz ise bu en kötüsü. Tamam rol yapsın demiyorum ama bana bir ipucu vermezse hoşuna gidip gitmediğini nasıl anlayacağım?”
— Jacqui, 30

– “Kötü araba kullanan veya direksiyon hakimiyeti olmayan adama hiçbir konuda güvenemem gibi geliyor.”
–Maggie, 25

– “Üstü açık ama camları kapalı bir şekilde araba kullanınca o Porsche aşırı değer kaybediyor. Çorapla seks yapmak kadar kötü.”
–Lindsey, 32

– “Yüksek sesle müzik dinleyerek araba kullanmanın nesi havalı bir türlü anlayamıyorum. Anladık, ilgi çekmek istiyorsunuz.”
–Melanie, 27

– “Koltuğunu arkaya yatırıp yatar gibi araba kullananlar; seksi ya da serseri gözükmüyorsunuz. Hatta dışarıdan bakınca gözükmüyorsunuz. Direksiyonu görebildiğinizden şüpheliyim.”
— Taylor, 29

– “Bir erkeğin tıraş olduktan sonra banyo lavabosunda bıraktığı sakallara katlanamıyorum. Bu sadece iğrenç değil aynı zamanda kendi alanına saygısı olmadığını da gösterir.”
— Elizabeth, 29

– “Yatakta cilveleşirken erkeklerin sivri tırnaklarıyla tırmalanmaktan daha az seksi bir şey yok. En son ne zaman tırnaklarınızı kestiniz?”
— Courtney, 24

– “Önümüzde tırnak kesmeleri. Evet, hepimizin tırnakları var ve bakım yapmalıyız ama erkekler tırnaklarını keserken çıkan ses mide bulandırıyor. Kapı açık tuvalete girmelerini bile buna tercih ederim.”
— Jane, 29

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER