23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Kadınlara İtici Gelen 10 Erkek Tipi

erkekler-ve-taktikleriİtici erkek nedir? Nasıl itici erkek olunur? Bir erkek nasıl olur da kadınlara itici gelebilir?

Bazı erkekler vardır, kendilerini yırtsalar da, kadınların yanında asla prim yapmazlar. Kadınlar bu erkeklere dönüp bakmazlar. Bu tip erkekler, kadınlar tarafından niçin sevilmediklerini düşünür dururlar. Aslında bu durumları onların dış görünüşüyle ilgili değildir. Kadınlara itici gelen tavırlar sergilemelerinden kaynaklanmaktadır.

Erkeklerin sahip olduğu öyle özellikler vardır ki, bu özelliklerin iticiliği konusunda kadınların çoğunluğu hemfikirdir. Ama erkekler bunun farkında olmazlar tabi.

Genel anlamda, kadınlarla yıldızı barışmayan erkekler, kendilerini tartsınlar, durumlarını değerlendirsinler diye, kadınlara itici gelen erkek özelliklerinden en önemli on tanesini portalımıza taşıdık.

İşte on İtici Erkek Özelliği

1- Kendini Bir Şey Zanneden Erkekler; Tüm kadınların ilgi odağı olduğunu ve kadınların kendisine bayıldığını zannederek bu düşünceye kendini fazlaca kaptırıp, ortalıkta göğsü kabarık bir halde dolaşan erkeklerin malesef kadınların yanında şansları olmaz. Çünkü kadınlar bu tip erkeklerden nefret ederler.

2- Bakımsız Erkekler; Kararında bir metroseksüellik tüm kadınların hoşuna gider ve bakımsız, dağınık görünümlü erkeklerden hoşlanmazlar. Üstü başı, elleri ve özellikle tırnakları temiz olmayan, dahası kendine tarz yaratmamış erkeklerden kadınlar hoşlanmazlar ve dönüp bakmazlar.

3- Yılışık Erkekler; Espri yapmak adına sürekli sulu şakalar yapan, yavşayan erkekler her zaman kadınlara itici gelmiştir. Ne yani, Cem yılmaz ya da Yılmaz Erdoğan’mısın ki sürekli espri yaparak kendini kabul ettirmeye çalışıyorsun?

4- Suratsız Erkekler; Kadınlar güler yüzlü erkeklerden hoşlanırlar. Suratı sirke satan, daima etrafa somurtarak bön bön bakan erkekleri itici bulurlar. Çünkü böyle erkekler,, kadınlar için ömür törpüsüdür.

5- Övüngeç Erkekler; Dur durak bilmeden kendinden ve yaptıklarından bahseden, işiyle övünen, kendiyle övünen erkekler malesef kadınların yanında kabul görmezler.

6- Değer Vermeyen Erkek; Kadınlar kendilerine değer veren, kendilerini önemseyen erkeklere bayılırlar. Ama bu değeri vermesini bilmeyen erkeklerle de işleri olmaz.

7- Küfürbaz ve Fanatik Erkekler; Aklına her estikçe küfreden erkekler ve futbol fanatiği erkekleri de kadınlar çok fazla itici bulurlar. Çünkü böyle erkekler, girdikleri her ortamda salladıkları küfürle insanı rezil ederler. Hiç bir kadın da girdiği ortamlarda rezil olmak istemez.

8- İşi Gücü Puştluk Yapmak Olan Erkekler; Söyleyecek iki satır anlamlı sözü ve hayata dair bir felsefesi olmayan; işi gücü kadınlar, tavlamak, aynı anda birkaç kızı idare etmek olan piç diye tabir ettiğimiz, kendini casanova sanan ya da ıssız adam triplerinde gezen erkeklerden kadınlar hiç hoşlanmazlar.

9- Müzik Hayranı Olan ya da Müzikten Hiç Anlamayan Erkekler; Kadınlar, 7/24 müzikten bahseden erkeklerden hoşlanmadıkları gibi, müzik zevki olmayan erkeklerden de hoşlanmazlar.

10- Korkak Erkekler; Kadınlar, karşılarında kendilerine olan aşklarını dahi itiraf edemeyen, eveleyip geveleyen erkeklerden nefret ederler. Kadın kalbini nasıl kazanacağını bilmeyen, bunun için de kafa yormayan erkeklere prim vermezler.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER