8.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Kadınlara İltifat Ederken Kullanabileceğiniz 5 Özellik

Life As We Know ItKadınlarla muhatap olduklarında erkeklerin yaptıkları en büyük hata ona sürekli iltifat yağdırmalarıdır. Oysa kadınlar karşılarında sürekli olarak iltifat eden erkeklerden hiç hoşlanmazlar ve hele ki ilk kez görüşüyorsanız puan hanenize eksi olarak geçer.

Kadınlar tarafından rağbet görmek ya da kadınların dikkatini çekmek istiyorsanız onları iltifata boğma huyunuzdan vazgeçmelisiniz. ”Hiç mi iltifat etmeyeceğiz?” diye düşünüyorsanız; evet kadınlar beğenilmekten gerçekten çok hoşlanırlar. Ama bu iltifatların ağıza sakız edilmesinden nefret ederler. İlk karşılaştığınızda bir kadına, ne kadar güzel olduğunu söyleyebilirsiniz örneğin. Ama bu kaliteli iltifatın arkasından gerçekçi olmayan vıcık vıcık iltifatları sıralarsanız, baştan aldığınız artı puanı da yok edersiniz.

İlk karşılaştığınız bir kadına güzel olduğunu söyledikten sonra, odaklanmanız gereken yerler onun kişiliği olmalıdır. Bu sizi sadece diğer erkeklerden ayırmaz, işleri bir sonraki adıma taşımak için de imkan tanır.

İşte bunun için kullanabileceğiniz 5 iltifat özelliği…

1- Zeka; Kadınlar sizden onları oldukları gibi sevmelerini isterler. eğer bir kadın zekiyse, bundan korkmayın. Saygı duyun. Çok zeki olduğunu, güzel ve zeki bir kızla tanışmanın harika olduğunu söyleyin. Asla onla yarışmaya kalkmayın. Gerek de yok zaten. Onun yerine, fikirlerine başvurun ve düşüncelerine saygı duyun. Kız gittikçe size açılmaya başlayacaktır çünkü düşüncelerine saygı duyuyorsunuz.

2- Espri Anlayışı; Bu kadınların çekince yaşadığı başka bir konudur. Çoğu erkek kadınların sıkıcı olduğunu düşünür. Genellikle kişiliklerine güvenemezler. Hep kasıntı olmaya çalışırlar. Bunlara rağmen kız bir espri yaptığında gülün ve onu destekleyin… Belirli bir yerde çok komik bir kız olduğunu ve espri anlayışının hoşunuza gittiğini söyleyin..Bu çok önemlidir ve işleri kızıştırmak için idealdir.

3- Gülümseme; Bir kadına seksüel ilgi göstermenin en kolay yollarından biri gülümsemesine iltifat etmektir. Bu ek olarak sürekli gülmesine de sebep olacaktır. Çoğu kadın gülümsemeleri hususunda çekinceler taşır. Ama bu şekilde iltifat ederek onu kendinize daha fazla bağlarsınız.

4- seksüalite; Bu konuşmanın ilerleyen saatlerinde uygulayabileceğiniz birşeydir. Özellikle biraz dokunduktan sonra, çok sıcak ve seksi bir enerjiye sahip olduğunu söyleyin. Sizi öpüş tarzının çok hoşunuza gittiğini söyleyin. Buradaki ana amaç çok zorlamadan, onu seksüaliteye alıştırmak. Bu, adım adım kadının içindeki seksüelliği ortaya çıkarır. Bunları uygulamak için biraz tecrübe gerekebilir ama içlerinde azgın bir kızın olduğunu unutmayın. Sadece erkek olarak onu ortaya çıkarmanız gerek.

5- Stil; Kadınlar çekici görünmek için çok fazla vakit harcarlar. Saatlerce makyaj yaparlar ve erkeklerden tek duyduğu şey ” çok güzelsin” lafıdır. Görünüşündeki ince detayları fark edin, ve tarzı hakkında iltifat edin. Küpelerinin güzel olduğunu söyleyin. Giydiği t-shirtün teniyle uyumlu olduğunu söyleyin. Rujundaki gölgenin ona çok yakıştığını söyleyin. Saç stilinin yüzüne çok uyduğunu söyleyin.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER