10.2 C
New York kenti
Perşembe, Mart 23, 2023

Kadınlara Çekici Gelen Erkek Kusurları

kel_erkek_daha_gucluKadınlar; hep kusursuz, karizmatik, düzgün fizikli, düzgün konuşan, düzgün giyinen erkek hayal ederler. Kusurlu erkeklere pek iyi gözle bakmazlar. Ancak, erkeklerde bazı kusurlar var ki, kadınlar bu kusurlara sahip erkeklere bayılıyorlar. Bu kusurlara sahip erkekleri çekici ve karizmatik buluyorlar.

”Nasıl olur?” demeyin, oluyormuş. İşte kadınların erkeklerde çekici buldukları kusurlar;

– Sakarlık;Erkeklerin sakarlıkları, garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Çünkü kadınların hepsi de potansiyel birer annedir. Ama tabi ki sakarlık meselesini abartıp hayati tehlike ortaya çıkaracak boyutlara taşımamak şartıyla.

– R’ leri söyleyememek; Nedeninin ne olduğu bilinmez ama kadınlar, R harfini söyleyemeyen erkekleri sevimli bulup onlara bayılıyorlar. Sevimlilik ise bir çok kapının açılmasına yardımcı olacak bir anahtara dönüşebiliyor.

– Kellik; Saçsız erkekler ile ilgili oluşturulan şehir efsaneleri kulaktan kulağa iyice abartılınca kadınların merakını cezbediyor. Bu merak, küçük bir atraksiyonla hayranlığa dönüşebiliyor.

– Kıskançlık; Kıskançlığın dozunun kaçmasından kadınlar hoşlanmıyor. Aşırı kıskançlık kadınları kaçırıyor. Ama dozunda ve yerinde kıskançlık yapan erkekleri kadınlar seviyor. Çünkü sahiplenildiklerini hissediyorlar.

– Sert derili eller; Kadınlar yumuşak elli erkeklerden hoşlanmıyorlar. Çünkü o zaman kendi yumuşaklıklarının farkına varamıyorlar. Ellerinizdeki sertlik, kadınların kendilerini sizin yanınızda güvende hissetmelerini sağlıyor.

– Utangaçlık; Herhalde utangaç erkeklerin soyları tükenmeye başladığından, kadınlar türlerinin son örneklerini bulduklarında hayallere kapılıyorlar.

– Sulugözlülük; Ağlayan erkekler her zaman kadınların dikkatini çeker. Tabi her dakika her yerde ağlayanlar değil. Kendi yanlarında ağlayan erkekleri seviyorlar. Bu şekilde kendilerini özel hissediyorlar.

– Güzel bir kadınla ilişki; İlginçtir, yakışıklı olmasa bile yanındaki güzel kadın erkeğin cazibesine cazibe katıyor. Galiba kadınlar birbirleriyle rekabet etmeyi seviyorlar…

– Ütüsüz gömlekler; Ütüsüz gömlek, bakıma muhtaç erkeğin, dolayısıyla muhtemel bir yuvanın habercisi gibi görülüyor. Bu bilgiden yararlanırken dikkatli olmakta fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz vaadlerde bulunmayın.

– Cinsellik dışında herhangi bir şeye tutkulu bağlılık; Tüm araştırmalar tutkulu erkeklere kadınların bayıldıklarını söylüyor. O tutkunun bir gün kendilerine yönelebileceği ihtimali gerçekleşmese bile kadınlardaki bağlılık geni provoke ediyor…

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER