18 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Kadın Kalbine Giden 10 Erkek davranışı

page_iltifat-eden-erkegin-duygusal-zekasi-dusuk-cikti_463764115Kadın kalbine giden yolu bulmak için kendinizi parçalamanıza gerek yok. Kadınlar hassas ve duygusal varlıklardır. Kadın kalbini kazanmak hem çok zor hem de çok kolaydır. Kolay olsun istiyor ve sevdiğiniz kadının kalbine ulaşmak, aşkını kazanmak istiyorsanız bir kaç ayrıntıya dikkat etmeniz yeterli. ”Bu kadar kolay mıymış?” diye düşünüyorsanız, evet aslında bu kadar kolay.

Öyle erkek davranışları vardır ki, bu davranışlardan tüm kadınlar hoşlanırlar. Hayatının aşkına kolayca ulaşıp, kalbinde taht kurmak isteyen erkeklere, kadınların hoşlandığı davranışlar hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İşte tüm kadınların hoşlandığı O On Davranış…

1- Kadının iyi yönlerini öven erkek: Kadınlar, kendi kusurlarından bahsedilmesinden hiç hoşlanmazlar. Karşısındaki kadının iyi yönlerini söyleyen erkek, kadının kalbini kazanır.

2- Kadının ailesine iyi davranan erkek: Erkekler gibi kadınlar da aileleriyle iyi geçinen bir sevgili isterler. Ailesine iyi davranan ve samimi olan erkek kadınların baş tacıdır.

3- Dürüst erkek: Güven problemi ilişkilerdeki en büyük problemlerden biridir. Kadınlar, kendilerine güven veren erkeklere aşık olurlar.

4- “Sen anlamazsın” demeyen erkek: Bir kadını asla aptal yerine koymayın. Ona “sen anlamazsın!” demek büyük bir hatadır.

5-  Yatakta kadına düşünceli davranan erkek: Sadece kendini düşünmeyen erkek kadınların arzuladığı erkek modelidir. Onun yataktaki istekleri konusunda konuşmak ve onun fikirlerini sormak çok önemlidir.

6- Yemek yapan erkek: “Erkekler yemek yapmaz” kuralı tamamen yalandır ve kadınlar, kendilerine yemek yapan erkeğe hiçbir zaman hayır demezler.

7- Tatile gitmek için “yaz”ı beklemeyen erkek: Tatile gitmek için yaz mevsimini beklemeyen, aralarda kısa da olsa sevgilisiyle tatile çıkan erkek, kadınlar için mükemmel erkektir.

8- Alışverişe birlikte çıkan erkek: Hem alışverişe birlikte çıkıp, hem de alışverişin uzun sürmesinden şikayetçi olmayan erkek, kadınların arzuladığı bir erkek tipidir.

9- İyi bir dinleyici olan erkek: Kadınların konuşmayı çok sevdiği bilinen bir gerçektir. Aldıkları elbiseyi bile saatlerce anlatabilirler. Bir kadını dinlemeniz, onun kalbine giden yollardan biridir.

10- Yaratıcı erkek: Kadınlar, kendilerine direkt olarak sevgisini söyleyen bir erkek yerine, daha yaratıcı bir şekilde sevgisini ifade eden erkeklere bayılırlar. Şiir ezberleyen veya yazan erkek olmak çok önemlidir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER