11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

İtici Erkek Modelleri

yılışık-e1358274453903İster salon erkeği olun, ister kazak, isterseniz maço olun. Ya da ana kuzusu olabilirsiniz veya kılıbık olun. Nasıl bir erkek olursanız olun ama asla itici erkek olmayın. Bazı erkekler vardır ki, toplumda herkes tarafından itici bulunurlar. Hangi erkek grubuna dahil olursanız olun, sadece toplumun bir kesimi tarafından yadırganırsınız. Ama itici erkek olursanız toplumdan dışlanırsınız. Toplumda, dolayısıyla da kadınların yanında yeriniz olmaz.

İtici erkeklere insanlar iyi gözle bakmazlar. İtici erkeklerin toplumda yeri olmaz. İnsanlar onlara güvenmezler ve bu tür erkeklere kimse prim vermez. İşin en vahim yanı ise, itici bir erkek itici olduğunun farkında değildir. Ya çok bilmiş havalarında takılır, ya da tam tersi iki lafı bir araya getiremez. Ağzından çıkanı kulağı duymaz ya da. Her nasıl olurlarsa olsunlar insanlarla muhabbet kuramazlar. Çünkü insanlar onlardan genelde kaçar.

Eğer itici erkek kategorisine giriyorsanız, bir an önce kendinizi bu durumdan kurtarmalısınız. Aksi takdirde ömür boyu yalnız yaşamaya mahkum olursunuz. İtici erkek olduğunuzun farkında olmamış olabilirsiniz. Bu doğaldır. Kimse kendine ”ben iticiyim” demez.

Aşağıda vereceğimiz özellikleri taşıyorsanız bilin ki itici erkek kategorisine giriyorsunuz ve kendinizi bu konumdan kurtarmanın yollarını aramalısınız.

İtici Erkek Modelleri

– Dedikodu yapan erkek; Bu erkek türü genellikle acımasızdır. Heleki beğendiği dişi kişiden karşılık alamazlar ise gururları kırıldığından dolayı o kişi hakkında orada burada bir sürü şey atıp tutarlar. Hayal güçleri gelişmiştir, şizofrenik hikayeler uydurmakta kusursuz olurlar. Genellikle konuları ‘ yatak ‘ olur. Bu erkekleri ne zaman dinlediyseniz ülkede ellerinden geçmedik kız kalmadığını idda ederler, bunu marifet zannederler. Bu tür erkekler, erkeklere bile iğrenç ve itici gelir.

– Fazla duygusal olan erkek; Bu erkek türünün bu listede ne işi var dediğinizi duyar gibiyim. Bu erkek kişileri normal romantiklik sınırını aşmışlardır. Gerçeklikten uzak sadece kalplerini dinlerler ve ona göre hareket ederler, mantıklarını kullanamazlar. Genellikle fazla yılışık olup, karşısındakinin bir an önce ülke değiştirmesine sebebiyet verecek hareketler sergilerler.

– Issız Adam modunda gezen erkek; Bu erkeklerin fazlaca çoğunluğu ‘Issız Adam’ isimli saçma salak filmden sonra türemişlerdir. Anormal olan durum henuz 23- 25 yaşında olanların hayatlarını sürâtlica yaşadıklarını, herşeyi görüp geçirdiklerini ve artık düzenli aşk ve sosyal hayat istediklerini belirtmeleridir. Onları sürekli uzaklara dalarken görebilirsiniz. Şu zamana kadar karşılarına çıkan tüm kızlarla günü birlik takıldıklarını, artık uslandıklarını, bu tarz şeylere doyduklarını ve sıkıldıklarından bahsederler. ‘Lanet olsun hayat karşıma düzgün bir kız çıkarmıyor’ diye yakınırlar ama aynı şekilde gece hayatında dişi kişilikleri götürmeye devam ederler.

– Yağlı saçlı, pis pantolonlu, hayatını biraya adamış erkek; Bu tür erkekler dikkati çekerler. Zira yanlarından geçerken gelen bira ve sigara kokusunu duymamak imkansızdır. Bu erkekler tiki diye tabir ettikleri kızlar ve erkeklerden sanırım temiz, düzgün mekanlara gidip pahalı alkol tukkettiklerinden veya son model arabalarla gezdiklerinden dolayı onlardan nefret eder ve onlara bol bol söverler. Bu kişilerin büyük çoğunluğu parasızlıktan yakınır, gündelik ilişkilerde bulunur, kızların hesaplarını ödemekten çekinirler ve sabah akşam yaptıkları tek şey bira içmektir.

– Birkaç cümle yabancı dil ile turist avlamaya çalışan erkek; Bu erkek tipleri anadolunun bağrından kopup güzel ülkemizin ege ve akdeniz bölgelerine ilkbaharda yerleşirler ve sonbahar başına kadar orada konaklarlar. Kendilerini yaz aylarında genellikle otellerde değişik işlerde çalışırken görmemiz mümkündür. Favori hatunları sarışın, uzun boylu , mümkünse iri göğüslü olanlardır. Bu erkek kişilerini garip arkadaşlık sitelerine koydukları, yanında 2-3 taş hatunla çekilmiş olan fotoğraflarından tanıyabilirsiniz.

– Kaşlarını alan erkek; Bu erkek kişileri genellikle esmer (doğuştan veya solaryum) olur. göğüs ve göbek bölgelerinde yoğun miktarda kıl, tüy, yün bulunmaktadır. Ama ne hikmetse bunları görmezden gelir ve nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı inatla kaşlarını almaktadırlar. bu erkek tipi kendilerini karizmatik sanmakta ama çok fena yanılmaktadırlar, iticidirler. Genellikle beyaz tenli , baby face diye tabir ettiğimiz erkekler bu yolu pek tercih etmezler, zira o şekilde yakışıklı olunmayacağını (birçoğu) bilir.

– Gel senin takımını değiştirelim diyen erkek; Bu erkeklere göre takım değiştirmek önemli birşey değildir, kendileri genelde futbolla alakalı olmazlar, fanatik değillerdir veya dişilere şeker gözükmeye çalışırlar (!). ‘gel sana x takımın forması alayım daha çok yakışır’ derler ve tüm dişi kişilerin safça ‘hihih tamam olur’ demelerini beklerler. Halbuki karşısındaki dişi kişi yaz kış , yağmur çamur demeden stadda maçları izlerken, bu erkek kişisi TV karşısında futbol izler, sözde fanatik olduğunu savunur. Ama bilemezki gerçek aşk öyle bir formayla takas edilmez.

– Özgüven eksikliği olan erkek; Kendileri kız arkadaşının 2-3 adım gerisinde olur. Kalabalık ortama girdiklerinde varlıkları fark edilmez, kendilerini gösteremez ve ifade edemezler. Kız arkadaşlarıyla veya kanka diye tabir ettikleri arkadaşlarıyla buluşacakları zaman fikirlerini söylemekten çekinirler, hiçbir şeye ön ayak olmazlar (veya olamazlar.)

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER