2.8 C
New York kenti
Salı, Mart 21, 2023

İlk Buluşmada Ruj Renginiz Ne İfade Ediyor?

Karşı cinsle ilk kez buluşmaya gitmek, erkekler kadar kadınlar tarafından da önemseniyor. Kişisel bakımlar yapılıyor, Kıyafetler özenle seçiliyor. Saç stili belirleniyor. Makyaj tarzı, hatta ne konuşulacağı bile prova ediliyor. Çünkü ilk karşılaşmalarda en çok dikkat edilen unsurlar bunlar. İlk izlenim ve ilk etkileşimin temelleri ilk karşılaşmada atılıyor.

İlk buluşmada giysileriniz kadar kullandığınız ruj rengi de çok önemli. Ruj renginin erkekler üzerinde farklı etkiler bıraktığını söylüyor ilişki uzmanları. İşte ruj renklerinizin karakteriniz hakkında karşı tarafa verdiği sinyaller:

Kırmızı
Ona tutku ve enerji dolu sinyaller gönderiyorsunuz. Aynı zamanda cesur, kendine güvenen ve seksüel enerjisi güçlü bir kadın imajı çiziyorsunuz.

Nude
Ciddiye alınmak ve tamamiyle açık olmak istiyor, bir şeyler gizliyor gibi görünmek istemiyorsunuz. Ruhunuzu partnerinize açmaya tamamiyle hazırsınız.

Sıcak pembe
Pembe masumiyetin rengidir ancak koyulaştıkça yansıttığı duyguların da daha yoğunlaştığı bir gerçek. Uzun süredir bu buluşmayı bekleyecek kadar romantik olabilirsiniz ancak kendinizden pek emin değilsiniz.

Bordo
Renk seçiminiz güçlü bir insan olduğunuzu gösteriyor. Dominant bir insan olabilirsiniz ancak kendinizi geri planda tuttuğunuz zamanlar da oluyor. Sizi tanımak biraz sabır ve zaman istiyor.

Mercan
Oyuncu bir kişiliğiniz var. İlk buluşmada coşku aramanız olası. Anı yaşamak ve gülmek istiyorsunuz.

Fuşya
Yaratıcı bir insansınız ve karşınızdakinin de öyle olmasını bekliyorsunuz. Kısa sürede sizin dikkatinizi çekemezse bu buluşmanın bir devamı olmayabilir.

Doğal makyajsız
Neyseniz osunuz. Karşı taraftan tek aradığınız şey dürüstlük. “Bu gördüğün benim. Oyun yok, makyaj yok.” Aynı zamanda eleştiriye açık bir kişi olduğunuz mesajı veriyorsunuz.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER