7.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Her Erkeğin Nasıl Yapılacağını Bilmesi Gereken 24 Şey

euphoriaKadınlar ne kadar ”ben bilirim” havalarında olursa olsunlar, iş uygulamaya gelince farklılaşır. Her zaman ve her şartta kendilerinden daha bilgili olan erkeklerden çok hoşlanırlar. Futboldan faiz oranlarına, içki çeşitlerinden mangal yapmaya kadar bir çok alanda erkeklerin kendilerinden bir adım önde olanına bayılırlar. Kibar erkekmiş, centilmen erkekmiş hepsi dillerinde. Kadın milleti denilen varlıklar, öyle sanıldığı gibi çıtkırıldım ve mızmız erkeklerden hoşlanmazlar. Erkekler onlar için güç ifade eder ve takıldıkları adamların güçlü ve dirençli olmasını isterler.

Dosdoğru olan erkeklerden hoşlanırlar. Yatakta dahi doğru söyleyen, her zaman duygularını kontrol altında tutabilen mert erkekleri seksi bulurlar.

Durum böyleyken, kadınların gözünde seksi ve tercih edilen bir erkek olmak istiyorsanız bazı şeyleri öncelikli olarak öğrenmeniz gerekiyor. Eğer kadınları ve size olan düşüncelerini önemsiyorsanız, bakın bakalım neleri öğrenmeniz gerekiyormuş…

1- Profesyoneller Gibi Tartışın; Her zaman istediğinizi alamayabilirsiniz ama aşağıdaki kurallara uyarsanız, her şey daha kolay olur: Hiçbir zaman ilk teklif veren olmayın. Yüksek hedefleyin, karşı taraftan etkilenmiş görünmeyin, karşınızdakini tanıyın ve her zaman bırakıp gidecek isteğiniz olsun.

2- Mangal Yapmayı Öğrenin; Mangal için tüm uyumlu koşullarda ve ortamlarda ızgara yapabilme yeteneğine sahip olmak önemlidir.

3- İçki Karışımlarından Anlayın; İyi içki karışımlarını bilmek her zaman artı puan.

4- Faiz Oranlarını Takip Edin; Yeni bir iş kurarken veya evinizi yenilerken, her erkeğin borç paraya ihtiyacı olacaktır. Bu durumda borç verenleri karşılaştırabilmek için faiz oranlarına bakmalısınız. Tartışmaktan kaçınmayın brokerlara daha iyi fiyatlar verebileceklerini söyleyin.

5- Kadınların Vücut Dilinden Anlayın; Kadınlar, arabalar gibi kullanıcı ayarları ile gelmemektedir. Onları anlamak için yakından takip etmek gerekir. Şehvetli olan kadın, kalçası ve göğüsleri dışarıda oturur ve göz kontağı kurar. Flört eden bir kadın normalden daha fazla güler ve saçları ve kolyesi ile oynar. İlgisiz bir kadın uzaklara bakacaktır. Çok az gülecek ve kollarını önünde bağlayacaktır.

6- İğrenç Arkadaşlarınızı Kendinizden Uzaklaştırın; Herkesin dayanamadığı arkadaşları vardır. Ne zaman istenmeseler ortaya çıkarlar, herkesten daha uzun süre kalırlar, kız arkadaşınızı bir daha getirmemek üzere alırlar. Hayatınızdan bu tür insanları çıkarın. Telefonlarına çıkmayın, istediklerini yapmayın. Eğer hala anlamazlarsa onlara kibarca istenmediklerini söyleyin.

7- Göğüslerinin Gerçek Olmadığını Anlayın; Ona bunu sorabilirsiniz ama kendinizde anlayabilirsiniz. Eğer çok yuvarlaksa, çok şekillilerse ve göğsün üstünde duruyorlarsa muhtemelen sahtelerdir.

8- Etkili Blöf Yapmayı Öğrenin; Eğer hiçbir şey karşılığında bir şey almak istiyorsanız, iyi blöf yapmanız gerekmektedir. Yeni başlayanlar için, hikayeniz düz olsun, blöfünüz basit olsun, sonuçlarını düşünün ve karşınızdakileri küçümsemeyin.

9- Düşmanlarınızı İdare Etmeyi Bilin; Hepimizin düşmanları vardır. Belki eski kız arkadaşınızın sevgilisi, belki sizi toplum içinde rezil eden biri, belki de bir berber. Düşmanlarınız karşısında güçsüz değilsiniz. İntikam planı için zaman ayırın, sakin olun, onlara arkadaşları gibi yaklaşın. İşi nasıl bitireceğiniz size kalmış.

10- Yumruk Kavgasında Dayanıklı Olun; Siz aşk adamısınız, kavga değil. Ama yinede yumruk kavgasında galip gelmek istiyorsanız, filmlerde gördüğünüz her şeyi unutun ve savaşmaya hazır olun. Onun yumurtalıklarına vurun, kafasına veya böbreğine dirsek atın, gözlerine parmak sokun hatta dişlerinizi bile kullanabilirsiniz.

11- Bir Siteniz Olsun; Bir web siteniz olursa ileride yapmak istiyeceğiniz işler daha kolay olur.

12- Geçmişlerini Araştırın; Finansal olarak dahil olacağınız bir projede karşı tarafın geçmişini araştırın. Internet sayesinde artık geçmişi araştırmak çok daha kolay. Birkaç anahtar hamle ile birçok kişinin lisans anlaşmasını görebilirsiniz.

13- İnternette Bir Şey Satmak; Sonunda tüm he-man koleksiyonunuzu satmaya karar verdiniz. Hemen ebay’e giriyorsunuz kayıt numarası ve satıcı hesabı alıyorsunuz. Ve adım adım satacağınız ürünleri sisteme yüklüyorsunuz.

14- Kaslarınızı Gevşetin; Egzersiz yaptınız ve vücudunuzda baskı hissediyorsunuz. Şimdi sakinleşin, nefesinizi kontrol edin, yavaş ve derin nefes alın.

15- Kız Arkadaşınızın Ailesini Etkileyin; Eğer evlerine davetliyseniz bir hediyeyle gidin. Eğer dışarıda buluşacaksanız yemeği siz ödeyin. Muhabbetlerinizde kibar olun ve aileleriyle ne kadar ilgilendiğinizi gösteren sorular sorun.

16- Yatakta İyi Olan Kadını Seçmeyi Bilin; Bazen sadece bir kadına bakarak yatakta nasıl olacağını bilirsiniz. Eğer iyi öpüyorsa, yatakta da iyidir. Eğer iyi bir dansçı ise, yatakta rahattır, eğer esnekse, yatakta 101 pozisyona girebilir.

17- İlk Buluşma Yerini Siz Seçin; İlk buluşma yeteri kadar streslidir. Buluşmayı başından kazanın ve onu istediğiniz yere davet edin. Bu lüks bir restoranda yemek olabilir, su yakınlarında piknik olabilir.

18- İş Yerinde Uyumaktan Kaçının; Proaktif olarak işte uyuklamaktan kurtulursunuz. Yeni projeler için soru sorun, sizinle ilgili olmayan işlere gönüllü olun, kendi alanınızda bilginizi arttırın, iş arkadaşlarınızla fikir üretin.

19- Yorgunken Ayakta Kalmaya Devam etmek; Eğer yorgun olduğunuz için bir şeyler yapamıyorsanız, çözüm çok kolay. Bir dahaki sefere yorgun olduğunuzda bir şeyler yiyin, biraz uyuyun.

20- Akşamdan Kalma Olmayın; Şehirde güzel bir gece geçireceksiniz diye ertesi günü akşamdan kalma geçirmeyin. Akşamdan kalmalığı daha başlamadan engelleyin. Bir şeyler yiyin, süt için, ve birkaç vitamin alın.

21- Elbiseleriniz Kırışık Olmasın; Kuruduktan sonra elbisenizi katlayıp asın. Çıkardığınız zaman giyebileceğiniz bir takım elbiseniz hep olsun

Otururken pantolonunuzu yukarı çekmeyin. Eğer hiçbiri işe yaramıyorsa kıyafetlerinizi kurutucuya atın ve yeni gibi çıkmasını sağlayın.

22- Hafızanız Güçlü Olsun; Yeni bir bilgi aldığınız zaman, aktif bir dinleyici olun ve söylenen her şeyi hayal edin, önceden bildikleriniz ile yeni öğrendikleriniz arasında bağlantı kurun. Ve söyleneni tekrar edin.

23- Başka Bir Kadınla Yakalanınca Ne Yaparsınız?; Birlikte olduğunuz kişi ile romantik bir yemek yiyorsunuz, sonra birden köşede kız arkadaşınızı görüyorsunuz. sürâtlica sizin masanıza geliyor, sizi dişleri ile parçalamaya hazır. Peki ne yapıyorsunuz? İki kadını birbiriyle tanıştırıyorsunuz. Sevgililerinizden birini bir kenara çekip, durumu yanlış anladığını söylüyorsunuz. Böylece iki kadından birini seçmiş oluyorsunuz. Ama iki kadının sizi terk edip gitmesi de olası bir durum.

24- İş Yerinde Duygularınızı Kontrol Edin; İş yerinde bir şey istediğiniz gibi gitmediği zaman, hemen çocukça tepkiler vermeyin, onun yerine çıkıp biraz nefes alın, sizi sakinleştirecek biri ile konuşun veya spor salonuna gidip yatışın. Eğer böyle bir zaman lüksünüz yoksa, karşınızdaki kişiden açıklama isteyin. Duygularınızı onlar sizi kontrol etmeden önce kontrol altına alın.

Bilmek savaşı kazanmanın yarısıdır. Bilmek güçtür. Yukarıdaki öneriler emin olun sizleri kadınların yanında güç abidesi yapacaktır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER