11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

Evlilikte burç uyumunun ne kadar önemli olduğu sürekli olarak dile getiriliyor. Her burcun değişik karakteristik özelliği var ve karşılıklı iki burcun karakteristik özellikleri birbirlerine zıt ve uyumsuz olabiliyor. Bu da iki burcun anlaşamamasına sebep olabiliyor. Bu nedenle bazı burçlar birbirleriyle asla anlaşamazlar. Hatta bir arada bulunamazlar bile. İşte burç uyumu denilen kavram da burçların karakteristik özelliklerinin birbirlerini olumlu ya da olumsuz olarak etkilemelerini anlatan bir terimdir.

Astrologlar, birbirlerini olumlu olarak etkileyen burçların birbirleriyle evlendikleri taktirde çok mutlu olacaklarının altını çiziyorlar. Peki hangi burçlar hangi burçlarla evlenmeli? İşte cevabı…

– KOÇ
En uygun eş adayı: YAY
Koç ile Yay’in yaşayacağı aşk masala benzer. İlgi alanları ile bir çok ortak noktası bulunan Koç ile Yay burcu mükemmel uyumlu bir çift olacaktır.
Uzak durulması gereken burçlar: Yengeç , Oglak , Terazi

– BOĞA
En uygun eş adayı: YENGEÇ
Aşkta temkinli davranırlar. Aynı değerde olan Boğa ve Yengeç burcu birbirleri ile uyum sağlayabilecek son derece mutlu bir çift olmaktadır.
Uzak durulması gereken burçlar: Aslan , Kova , Akrep

– İKİZLER
En uygun eş: ASLAN
Oldukça iyi anlaşmaktadırlar. Her ne kadar ufak tefek sıkıntılar yaşansa da aralarındaki uyum etraftakilerce de gözlemlenebilir.
Uzak durulması gereken burçlar: Basak , Balik , Yay

– YENGEÇ
En uygun eş: BAŞAK
Sevecenlik ve sadakatin onlar için önemli olduğu iki burç birbirlerini tamamlamakta olan burçlardır. Her iki burçta samimiyete oldukça önem verir.
Uzak durulması gereken burçlar: Koç , Terazi , Oglak

– ASLAN
En uygun eş: TERAZİ
Bir elmanın iki yarısı diyebileceğimiz tarzdaki iki burç birbirlerini görür görmez etkilenip birbirlerinden hemen elektrik alabilecek düzeyde aralarında bağlılık sağlanmaktadır.
Uzak durulması gereken burçlar: Akrep , Boğa , Kova

– BAŞAK
En uygun eş: OĞLAK
Genelde mantığa bağlı kararlar veren Başak burcu, Oğlak burcu ile gayet iyi anlaşmakta ve rahatlığı ile huzuru seven uyumlu bir çift olmaktadırlar.
Uzak durulması gereken burçlar: İkizler , Yay , Balık

– TERAZİ
En uygun eş: KOVA
Birlikte hareket etme yapısına sahip olan iki burçta uyum tam olmakta. İlişkilerde genellikle ortak yaklaşımlarda bulunur ve her şeyi beraber başarabileceklerine inanırlar.
Uzak durulması gereken burçlar: Yengeç , Oğlak , Koç

– AKREP
En uygun eş: BALIK
Birbirlerine oldukça güven veren ve beraber bir ömür sürebilecek nitelikte iki burçtur. Bu iki burç arasındaki uyum ilk buluşmada dahi gözlemlenebilir.
Uzak durulması gereken burçlar: Boğa

– YAY
En uygun eş: KOÇ
Aralarında büyük sorunlar oluşmayacak ve birbirleri ile iyi hem arkadaş hem de eş olabilecek çiftlerdir.
Uzak durulması gereken burçlar: Başak , Balık , İkizler

– OĞLAK
En uygun eş: AKREP
Cinsel uyumları gayet iyi olan bu iki burç evliliğe oldukça önem veren çiftlerdir. Birbirleri ile uyumu oldukça nettir.
Uzak durulması gereken burçlar: Koç , Terazi , Yengeç

– KOVA
En uygun eş: AKREP
Her anlamda birbirlerini inanılmaz şekilde tamamlamakta olan burçlardan ikisinin mükemmel uyumu vardır. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde birbirleri ile uyumluluklarını hiç kaybetmezler.
Uzak durulması gereken burçlar: Yengeç , Basak , Aslan

– BALIK
En uygun eş: BOĞA
Anlayış ve sevgi içerisinde yürütülen bir aşk ilişkisine sahiptirler. Evlilikleri gayet sakin ve olumlu yönde ilerleyecektir.
Uzak durulması gereken burçlar: İkizler , Yay , Başak

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER