6.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Gözaltı Sarkmasına Kuşburnu Losyonu

bb4765ea9e0e936e0b34d6c1fb4a6db8_MGözaltındaki derinin sarkması hanımların en büyük güzellik sorunlarındandır. Gözaltında oluşan sarkmalara da en pahalı kremler bile çare olamadığından genellikle estetik yoluna başvurulur. Güzellik sorunlarının çözülememesi halinde, estetiğin nimetlerinden faydalanmak elbette faydalı olur. Ancak, bir çok güzellik sorunu bitkilerin gücünden yararlanarak da çözülebilmektedir.

Eğer gözaltınızda sarkma ve torbalanma varsa, estetik cerrahi yöntemine başvurmadan önce tarifini vereceğimiz bitkisel çözümü de bir deneyin deriz. Cildi onarma özelliğiyle bilinen kuşburnunun bu özelliğinden faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay…

Bir avuç kadar kuşburnunu, üzerini örtecek kadar eklediğiniz suyun içinde kaynatarak, koyu bir losyon haline getirin ve süzün. Biraz ılıdıktan sonra, iki parça pamuğu losyona daldırarak gözaltlarına sarkan kısımlara yerleştirin ve sırt üstü yatarak bir süre bu şekilde bekleyin.

Kuşburnu losyonu uygulaması, şişi azaltır ve cildi sıkılaştırır. Düzenli olarak uygulamaya devam edilirse problemi ortadan kaldırır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER