3.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Göğüs Büyütme Makyajı

gogus-buyutme-ameliyatiGöğüs büyütme makyajı, son yıllarda en çok kullanılan göğüsleri büyük gösterme tekniklerinden biridir. Özellikle sanatçı kesimi tarafından kullanılan göğüs büyütme makyajı, göğüslerinin güzelliğine düşkün tüm kadınlar arasında yaygınlaşmaya başlamıştır.

Küçük göğüsler her zaman kadınların başına dert olmuştur. Bütün kadınlar göğüslerinin büyük ve dolgun görünmesinden hoşlanırlar. Günümüzde göğüsleri büyütmek ya da büyük göstermek için bir çok teknik kullanılmaktadır. En iyi göğüs büyütme tekniğinin de estetik cerrahi olduğu artık herkesçe biliniyor. Estetik cerrahi yöntemi ile büyütmek kesin bir çözüm olmasına rağmen, günümüz kadını bıçak altına yatmayı pek sevmiyor. Bu nedenle büyütmek yerine büyük göstermenin yollarını arıyor.

Evet bazı tekniklerle göğüsleri olduğundan bir kaç beden daha büyük göstermek mümkün. Son yıllarda en çok öne çıkan göğüs büyütme tekniği ise göğüs büyütme makyajı. Göğüs makyajı ile, göğüsler olduğundan 2 beden daha büyük gösterilebiliyor. Ayrıca göğüs büyütme makyajı, göğüslerin dolgun ve estetik açıdan düzgün görünmesini sağlıyor.

Eğer göğüslerinizin küçük ve sönük olduğundan yakınıyorsanız, göğüs büyütme makyajı ile kolayca göğüslerinizin olduğundan daha büyük görünmesini sağlayıp, dolgun ve muhteşem görünümlü göğüslerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Makyajı

Malzemeler

– Sim ve Losyon

– Geniş yuvarlak fırça ve makyaj fırçası

– Pudra (Bronzlaştırıcı)

– Parlatıcı (Işıltılı beyaz tonlarda olmalı)

Göğüs Büyütme Makyajının Yapılışı

– Göğüs büyütme makyajına parlatıcı sürmekle başlanır. Parlatıcı, göğüslerin ortasından başlanarak üstlere doğru bir şerit çizerek uygulanır. Bu işlem, dik duran göğüslere sahip olmanızı ve göğüslerin derinlik kazanmasını sağlayacaktır.

– Bir miktar vücut losyonu ve sim karıştırılarak göğüslere uygulanır.

– Daha sonra göğsün yuvarlak olan üst bölgesine doğru çizilen parlatıcı ile V yapılarak yukarı şekil verilir. Yapılan V kesin ve dik çzigilerle olmamalıdır. Bu V yapılan şekil, göğüslerin dolgun ve daha iri görünmesini sağlayacaktır.

– Geniş ve yuvarlak fırça, Uygulanan parlatıcının keskin hatlarını ortadan kaldırmak için kullanılır. Bu sayede fırça izi oluşması engellenmiş olur.

– Dağıtılan parlatıcıdan sonra bronz renkli pudra göğüslere uygulanır. Doğal bir görünüm için pudra kullanılması şarttır.

– Makyaj fırçası pudraya batırılarak göğüslerin iç tarafından ay şekli uygulanır. Bu işlem derinlik sağlayacak ve göğüslerin dolgun görünümünü tamamlayacaktır.

– Yuvarlak fırça ile pudra dağıtılarak görüntü yumuşatılır ve hatlar belirgin hale getirilir.

– Artık dolgun göğüslere sahipsiniz. Bu kadar kolay.

– Göğüs büyüten sütyen takarsanız, daha gerçekçi ve alımlı görüneceklerdir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER