11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

Erkekte Bulunması Gereken 16 Şey

Hugo-Boss-Black-Spring-Summer-2013-Mens-Campaign-2-600x442Eğer genç bir erkekseniz ve toplum içinde yer edinmek, saygınlık kazanmak istiyorsanız bazı değerlere sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu değerlere sahip değilseniz, ne yüzünüze bakan olur, ne de adam yerine koyan.

Türk toplumunda erkeklerin farklı bir yeri vardır. Toplumun erkek kavramından beklentileri de aynı ölçüde farklıdır. Toplumda adamdan sayılmanız için, iyi bir karaktere sahip olmanız yeterli değildir. Maddi manevi bir takım değerleri de elinizde tutmanız gerekir. Çünkü bir erkeği erkek yapan dış görünüşü ve dışarıya verdiği imajdır.

İşte sahip olmanız gereken o değerler…

PARA

Kim ne derse desin parasız hiç birşey olmaz. En başta para gereklidir

TAKIM ELBİSE

Her zaman en az 2 tane takım elbiseniz bulunsun Vaaz geçilmez kanunlardan bir tanesi. En azından zır günler için bir kumaş pantolon. (Yeni tanıştığınız birisini saygın bir yere götüreceksiniz. yada evlenme teklifinde bulunacaksınız. Herhalde sıradan bir kıyafetle hatırlanmak istemezsiniz.

SAYGI

Size etrafınızda saygı duyulmuyorsa işleriniz oldukça zor ne bir mekanda rezerve yapabilirsiniz. Nede bir yer bulabilirsiniz. Eğer sevilen biriyseniz. işleriniz her zaman kolaylaşır. Hem bu yöntem karşı tarafın size güvenini arttırır.

NOT DEFTERİ

Nerden çıktı diyeceksiniz. Çok önemli. Bayanlar en ufak kelimeleri akıllarında tutarlar. Söylediğiniz muhakkak küçük yalanlar vardır. Bu yalanları not etmeniz için. Erkekler hep unuturlar yalanlarını. Sadece yalan değil bir görüşme esnasında gerekli

PARFÜM

İşte iksirimiz. Parfümsüz bizce dışarı çıkmayın. Eğer karşı tarafı etkilemek istiyorsanız. bunun %40 güzel bir parfümden geçer size polo black önerebiliriz

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Bir deyim vardır. Gözler güneş yüzü görmeyecek diye.Karizmatik tarzın %60 güneş gözlüğünden geçer

ARABA

Arabasız hayat boştur. Araba bir araçtır. Bir etkileme sanatıdır. Bir düğümü açmak arabayla çok basittir. Araba artık bir lüks aracı değil zorunlu bir araçtır.

NOTEBOOK

Sağlam fikir sağlam kafada olur. Fakat bu fikirlerinizi planlarınızı , Projelerinizi , özel bilgilerinizi saklayabileceğiniz güvenilir bir yer olmalı burda devreye toshiba devreye giriyor etkileyici bir notebook.

KOLEKSİYON

Koleksiyonları çok iyi takip edin çünkü yeni ve değişik tarzlar çıkmakta size tavsiyemiz. Duckie Brown Spring ’09 anorak Koleksiyonunu takip ediniz

KEMER

Kemer her zaman kıyafetlerinizin kilit noktasıdır. Ne kadar iyi giyinirseniz giyinin kemeriniz uyum sağlamadığı sürece kötü gözükürsünüz..

CEP TELEFONU

Artık günümüzde cep telefonu telefon olmaktan çıktı sadece Alo demekle işler bitmiyor. E-Postalarınızı , O anda internete girebilme , yada diğer özelliklerini kullanmak işlerimizi daha çok kolaylaştırıyor.

SAAT

Zamanı bilmekten öte hem aksesuar hem de bir klasikliğimizi taşıyabilmek için güzel bir saat şart. İnanınki sadece saatten güzel bayanlarla tanışmış erkek çok.

MONT

Günlük hayatımızda rahatça kullanabilceğimiz. Montları tercih edelim. Ağır mafya babası tarzı montlar bizi çok klasik gösterebilir.

FOTOĞRAF MAKİNASI

Her şeyi ölümsüzleştirmek bir hatıra bırakmak nesillerimize boynumuzun borcu. Bizden sonra nesillin sizden söz etmesi için bu araç şart

CEKET

Spor olsun , Klasik giyim olsun ceket hemen hemen hepsinde giden bir tür. bu nedenle ceket ilk tercihler arasında olsun.

BOT

Artık sıradan botlar tarihe karıştı. yeni egzotik tarzdaki botlar. Moda bu tip bir tarz klasınızı oldukça artı puan katacaktır

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER