8.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Erkeklerin Korkması Gereken Erkekler

aşk_6cac2b80-6648-477f-8405-9664a5ab08a8_9Çok iyi gidiyor bile olsa, bir erkek olarak ilişkinizin sizi korkutan yönleri var mıdır? Muhakkak vardır. Hiç düşündünüz mü, ilişkinizde sizi korkutan ya da kıl eden meseleleri?

Her erkeği yaşadığı ilişkide korkutan, hoşlanmadığı gerçekler vardır. Sizi korkutan nedir? İşyerindeki erkek arkadaşlarıyla fazla haşır neşir olması, ya da eski bir erkek arkadaşıyla zaman geçirmesi bile gözünüze batabilir. Belki de iş arkadaşlarının yakışıklı olmasından rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz.

Bu duygular, ilişkinin erkek tarafı için oldukça normal. Hem elinizdekini kaybetme korkusu hem de erkeklere has sahiplenme ve koruma iç güdüsü sizi rahatsız eden. Sevgilinizi kaybetme korkusu oldukça doğal bir şey. Ancak, yanlış hedef. Sevgilisinin üzerine titreyen, kaybetmek istemeyen bir erkek için tüm bunlar yanlış hedef. Bunlara kafa yorarak boşuna efor sarfediyorsunuz. İlişkiniz dolu dizgin devam ederken, sevgilinizi kaybetme açısından korkmanız gereken erkekler bunlar değil. Peki o zaman hangileri? İşte cevabı…

– Yeni Birisi

Kimdir?

Bir aktivite gece veya arkadaş çevresi tarafından tanışılmış biri veya internet olabilir. Sevgilinizin hayatına sonradan giren erkekler sizi her zaman rahatsız hissetirecektir.

Şüphelenmeli misiniz?

Evet. Hal ve hareketlerini gözlemleyin yakın davranıyor mu? birlikte çok zaman mı geçiriyorlar? dışarı çıkıyorlar mı? Bu gibi sorular önemli. Eğer evet ise yeni gelen erkeğin hedefe kilitlendiği söylenebilir. Dikkatli olun!

– Ex Arkadaşı

Kimdir?

Sevgilinizle daha önce çıkmış olan ve ilişkilerini arkadaş kalma vaadiyle bitirmiş olan erkek. Tehlike ilk noktada sizden daha önce yaşanmış bir ilişkileri olduğu için bir geçmişleri olmuş olması.

Şüphelenmeli misiniz?

Evet. İnsanlar geçmiş yaşanmışlara pembe gözlüklerle tekrardan bakmaya ilişkilerinin neden yürümediğini sorgulamaya başladıkları an tehlike çanları çalmaya başlamış demektir. Harekete geçmeden önce ilişkilerinin gidişatını dikkatli incelemek gerekiyor.

– Eski Bir Arkadaş

Kimdir?

Sevgilinizin liseden beri tanıdığı yada aynı mahallede büyümüş biri aile dostunun çocukları olarak uzun zamandır tanışıklıkları olan biri. Birlikte uzun zaman geçirdikleri için sizle paylaştıklarından daha fazla hatıraları olacaktır.

Şüphelenmeli misiniz?

Hayır. Geçmiş hatıraları fazlada olsa eğer yakınlık dereceleri sizi rahatsız etmeyecek kadar az ise sorun kendiliğinden halloldu demektir. Bu kadar zaman birbirlerini tanıyıp birlikte olmadılarsa sevgi ilişkisi anlamında uyuşmuyorlar demektir. Romantik bir kanıt bulmadıktan sonra sorun yok.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER