19.6 C
New York kenti
Pazar, Haziran 4, 2023

Erkeklerin Gözünden Kaçmayan 8 Ayrıntı

balıkErkekler, kadınlar tarafından dikkatsizlikleriyle bilinirler. Oysa erkekler öyle bildiğiniz gibi dikkatsiz değildirler. Özellikle ilişkinizin ilk zamanlarında siz onları nasıl her yönden incelemeye alıyorsanız, onlar da kadınları bir çok yönüyle dikkatle incelerler. Bu nedenle, özellikle ilişkinizin ilk zamanlarında nasılsa erkekler dikkatsiz yaratıklardır diye düşünerek kendinizi bırakmayın.

Erkeklerin kadınlar üzerinde dikkat ettikleri bazı özellikler vardır. Bu özellikler aynı zamanda bir erkeğin size aşık olmasını sağlayan özelliklerdir. Erkekler beraber oldukları kadınları bu yönleriyle incelemeye alırlar ve bu özelliklerinizdeki hiç bir ayrıntı gözlerinden kaçmaz.

Erkekler nelere dikkat eder?

– Gülüşünüz içten mi değil mi?

Bazen gülümsediğinizde göz çevreniz kırışır. Çoğu erkek bunu fark eder ve sizin rahat ve eğlenceli olduğunuz sonucunu çıkarır.

– Kalça-bel oranınız dengeli mi?

Erkekler iç güdüsel olarak, çocuklarına annelik yapacak kadın ararlar. Eğer beliniz, kalçanızdan daha inceyse bu sizin için büyük bir artı çünkü doğurganlığı gösterir.

– Gözleriniz

İnsanlar genellikle karşısındaki insanın gözlerine odaklanır. Korkunç bir göz makyajı ise erkekler için pek hoş olmayacaktır.

– Işıltınız

Erkekler, ışıl ışıl bir tenin sağlıklı psikolojinin işareti olarak görürler. Stres ve endişe, cildinizi matlaştırır. Bu nedenle yüz bakım ürünlerini kullanmaya devam edin.

– Sesinizin yüksekliği

Çalışmalar, erkeklerde kadınların biraz yüksek sesle konuşmasını tercih ettiğini gösteriyor. Evet bu da evrim. Çünkü yüksek ses gençliğinizin ve üretken sağlığınızın bir işareti.

– Arkadaş çevreniz

Çok geniş bir çevre ya da tek bir arkadaş erkek için zordur. En iyisi 3 kişi. O sizinle ilgilenirken, iki kişi birbiriyle ilgilenebilir.

– Saçınız ne kadar gür

Bu, evrimsel bir konu. Mağara döneminden beri erkekler gür saçların peşinde çünkü sağlıklı saçlar, kadının sağlıklı olduğunu gösterir.

– Sahte yönleriniz

Kişilik olarak değil görsel olarak sahtelikler erkekleri çok cezp etmez. Takma kirpikler, postijler erkekler için itici detaylardır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER