19.6 C
New York kenti
Pazar, Haziran 4, 2023

Erkekleri Fiziksel Özelliklerinden Tanıyın

Burçlara-Göre-Çekici-Erkeklerin-Özellikleri”Erkekleri tanıyamıyorum, sürekli karakterleri konusunda yanılıyorum” diyenlerdenseniz, fiziksel özelliklerinden yola çıkarak, karakterleri hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Boyları, burun yapıları, dudak yapıları…vs erkeklerin karakter talilinde oldukça işe yarıyor.

Peki erkekleri fiziksel özelliklerinden nasıl tanıyacaksınız? Fiziksel özellikleri erkeklerin hangi yönünü ortaya çıkarır?

– Yüz hatları belirginse

Güçlü bir çene ve belirgin elmacık kemikleri onun yüksek testosteron seviyesine sahip olduğunu gösterir. Bu tiplerin evlenmelerinin küçük bir ihtimal olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Onunla mutlu sona ulaşsanız bile aldatılma olasılığınız yüksek. Daha fazla kötü özellik saymadan siz en iyisi ondan uzaklaşmaya bakın.

– Bacaklarını ayırarak oturuyorsa

Yapılan bir araştırma erkeklerin fiziksel hünerlerini ve erkekliklerini göstermek için biraz alana ihtiyaçları olduğunu gösteriyor.Bu, hem cinsel güçlerini hem de kendilerine olan güvenlerini göstermek için kullandıkları bir yöntemdir.

– Burnu büyükse

İri burunlu bir erkek gayet karizmatik de olabilir, ancak genellikle kadınlara pek çekici gelmez. İri bir burnun büyükçe bir cinsel organın ipucu olduğunu söylemek doğru olur aslında.

– Uzun boyluysa

Kısa erkeklere oranla uzun boylu erkekler daha fazla prostat kanserine yakalanma riski taşıyor. Şanslılar ki, kalp krizi riskinden de bir o kadar uzaklar. Bilim adamları, boy uzunluğunun sağlıklı beslenmeyle ilgisi olduğunu ortaya çıkardılar. Aynı zamanda uzun bacaklar düşük tansiyon ve kolesterol seviyesine işaret ediyor.

– Dudakları inceyse

İnce dudaklı tipler hislerini asla belli etmezler. Bu özelliğe sahip erkekler oldukça duygusaldır, ayrıca çoğumuzda öpüşme isteği uyandırdıkları da bir gerçektir.Keyiflerine ve rahatlarına aşırı düşkün tipler oldukları da söylenebilir. Eğer hem yatakta hem de dışarıda bir parti canavarı istiyorsanız, ince dudaklı erkekler tam size göre.

– Başı büyükse

Büyüklüğün önemi tam da burada ortaya çıkıyor. Erkek arkadaşınızın başı ne kadar büyükse IQ’su da o kadar yüksektir.Alın elinize mezurayı ve başlarınızın büyüklüğünü kıyaslayın. Bakalım hanginiz daha zekisiniz?

– Saçları dökülmüşse

Saçları dökülmüş erkeklerden hoşlanmıyor olabilirsiniz ancak biz size yine de bu tiplerin libidolarının genellikle yüksek olduğunu ve yatakta başarılı olduklarını belirtelim.

– Yüzük parmağı diğerlerinden uzunsa

Yüzük parmağı diğer parmaklarından uzun olan erkeklerin hem spor hem de sayılarla arası gayet iyidir. Ancak aynı şeyi dans etme yeteneği konusunda söylememiz ne yazık ki çok zor.Kalp krizi geçirme riski olması da dikkat etmeniz gereken önemli bir unsur.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER