10.2 C
New York kenti
Salı, Mart 21, 2023

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

timthumb”Erkekleri nasıl baştan çıkarabilirim?” diye düşünüyorsanız, o kadar kafa yormanıza gerek yok. Erkekleri her türlü baştan çıkarabilirsiniz. Erkekleri baştan çıkarmak çok kolay. Giyeceğiniz seksi bir elbise, derin bir dekolte ya da bacaklarınızı ortada bırakan bir etek…Bu kadarcık mini bir gösteriyle bile erkekleri rahatlıkla baştan çıkarabilir, iki dakikada yatağa atabilirsiniz. Çünkü erkek cinsi, yapısı gereği her zaman baştan çıkmaya müsait zaten. Yazının orta yerinden ani bir dalış yapmış gibi olsak da, yazdıklarımız erkekleri kızdırsa da; bu, erkeklerin kolay baştan çıkan yaratıklar olduğu gerçeğini asla değiştirmez.

Erkekleri baştan çıkarmak gerçekten çok kolay. Latife değil bu yazdıklarımız. Ancak…Bir de işin ancak ile başlayan kısmı var tabi ki. Her meselenin istisnaları olduğu gibi erkeklerin de, istisna tiplemesi olanlar var. Bazı erkekleri baştan çıkarmak kolay olmayabilir. Sizin erkeğiniz de bu zor tiplerden olabilir. Erkeğiniz zor tiplerdense, onu baştan çıkarmakta zorlanmanız oldukça normal. Kısacası kolay kolay baştan çıkaramayacağınız bir erkeğe toslamış olabilirsiniz. Böyle erkekleri seksi giyinerek, oranızı buranızı açarak baştan çıkarmanız mümkün değildir bilesiniz.

Öyle hemen üzülmenize gerek yok tabi ki. Baştan çıkaramazsınız dediysek de imkansız demedik. Sadece bazı erkekler için daha fazla çaba harcamanız, daha farklı yollar denemeniz gerekebilir. Yoksa, baştan çıkmayacak erkek cinsi yoktur.

Diyelim ki, zor bir erkeğe tesadüf ettiniz. Burnu havalarda, öyle kolay yola geleceğe benzemiyor. Ne yaptınız ne ettiniz bir türlü baştan çıkaramadınız. Pes etmek yok, yola devam. Önce kararlı olun ve sonra size vereceğimiz önerileri deneyin…

– Erotik Konuşun:

Erkeğinizle konuşurken rahat olun. Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin bu durum erkeğinizi çok etkileyecektir. Kendinizi özgür bırakın aklınızdan geçen her şeyi özgürce söyleyin.

– Birlikte duşa girin:

Eşiniz sizinle sevişmek istemiyor yâda size yorgun olduğunu söylüyorsa birlikte duşa girmeyi teklif edin ve sizi yıkamasını isteyin. Sonrasında aşk oyunu oynamayı teklif edin.

– Uygun ortam yaratın

Bir erkeği etkilemenin bir diğer yolu da ideal ortamdır. Güvenli, sakin, uygun bir müziğin olduğu, temiz, ısı ayarlarının iyi olduğu bir ortamda kadın tüm dikkati kendi üstünde daha kolay tutabileceği gibi istediği mesajları daha rahat vererek erkeği de kendine çekebilir, onu baştan çıkartabilir.

– Erkeğin ruh durumuna göre tepkilerinizi ayarlayın

Bir erkeği baştan çıkaran en önemli etkenlerden biri erkeğin ruh halidir. Günü kötü geçmiş, yorgun, stresli, büyük bir kayıp yaşamış, aç, sinirli bir erkeğin baştan çıkarılması zordur.

Bundan dolayı uygun zamanı beklemek gerekebilir.Bu durumda, erkeğe sıkıntılı anlarında kadının vereceği dostça bir destek, koşullar uygun hale geldiğinde kadının erkeği baştan çıkarmasına da yardımcı olacaktır.

– Ona değer verin

Erkeğe “sen çok özel ve değerli birisin” hissi yaşatan bir kadın baş tacı edilebilir. Her insanın değerli olduğunu hissetme ihtiyacı vardır.

Genellikle kadınlar bu hissin kendilerine ait olduğunu düşünürler ve erkeğin sadece kendilerini değerli hissettirecek eylemler yapmasını isterler.Kadın erkeğe değerlilik hissini yaşatabilirse, erkek sevgi ve ilgisini kadına sonsuz verebilir. Çekici olduğunu, arzulandığını hisseden erkek, ona bu hisleri yaşatan kadına doğru akabilir.

– Gerektiğinde ilk adımı atın

İnsanlarda her zaman ilk adımı erkeğin atması gerektiği inancı vardır. Ama bu bir hurafedir. İlk adımı atmak demek kişinin sevgisini, isteğini ve arzusunu karşısındaki bireye belli etmesidir.

İlk adımı atıp sevgi, ilgi ve arzuyu belli etmek kadını nasıl heyecanlandırırsa erkeği de heyecanlandırır ve kadına doğru iter. İlk adımı atmanın yolu seksi bakmaktır. Çünkü bakışlar birçok şeyi ifade edebilir.

– Öz bakımınıza dikkat edin

Öz bakım önemlidir. Erkekler kendisine bakmasını bilen ve dış görünüşüne önem veren kadınlardan çok etkilenirler.

Güzel bir makyaj, ellerin bakımlı olması ve saçların göze hoş gelen bir görünüşe sahip olması erkeği etkilemek için yeterli olacaktır. Bir erkek, güzel ve bakımlı bir kadından gözlerini almakta zorlanır, ona bakarken onu arzular.

– Sevgi, saygı ve güven verin

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu ona güvenmek, sevmek ve saygı duymaktır. Erkekler kendinden korkan değil, kendilerine güvenen, seven ve saygı duyan kadınlardan hoşlanırlar.

Bu süreçlerin önce baştan çıkaracak kişide olması aslında baştan çıkarmanın temelini oluşturur. Çünkü ilişkilerde herkesin aradığı aslında bunlardır.

– Aynı konulardan bahsedin:

Erkeği baştan çıkaran önemli detaylardan biri de konuşmaktan geçer. Birlikte olduğunuz erkekle bir konu üzerinde tartışmak, farklı şeyler hakkında sohbet etmek, düşüncelerinizi baylaşmak işte aradığım kız imajını kolayca oluşturabilir.

Genellikle konuştuğunuz konularda hafif muzırlıklarla seksi çağrışımlar yapmanız, erkeği konuştuğunuz konuya odaklayıp dış dünyaya kendisini kapatmasını sağlayacaktır. Örneğin spor dallarında yapacağınız birkaç doğru yorum ve sporun ne kadar seksi olduğunu ballandırarak anlatmanız erkeğin ilgisini çekmeye yetecektir.

– Kokunuz güzel olsun:

Erkeleri baştan çıkartmanın başka bir yolu da parfüm kokusudur. Teninize uygun güzel kokan bir parfüm sürerek karşınızdaki erkeğin yanından veya önünden bir kere geçerseniz dikkatini çeke bilirsiniz. Güzel kokular sürerek kışkırtıcı ve etkileyici olabilirsiniz.

– Onu arzuladığını gösterin:

Erkeğinize onu ne kadar çok istediğinizi gösterin. Telefon açın ve onu ne kadar çok özlediğinizi anlatın. Güzel ve iç gıdıklayıcı sözler söyleyin. Akşam eve geldiğinde Seksi bir giysi ile onu karşılamanız ne demek istediğinizi anlatacaktır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER