23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Erkekleri Aşık Eden Davranışlar

0001Erkekler çok değişik varlıklardır. Ne zaman ne düşünecekleri, nasıl davranacakları belli olmaz. En karmaşıklığı ya da en şaşırtan davranışları ise aşkta sergilerler. Onların bir kadına aşık olması için neyden etkilenecekleri belli olmaz. Bir kadın, erkeği kendisine aşık etmek için aylarca uğraşır sonuç alamaz ama bir hareket, bir davranış erkeğin beş dakikada aşık olmasına sebep olur.

Dünyaca ünlü bir kadın dergisinin, erkeklerin aşık olma sebepleri üzerine yaptığı araştırmadan oldukça ilginç sonuçlar çıktı. Araştırmaya katılan erkekler, hoşlandıkları kadınla ilişkiye başlamalarına neden olan hareketleri anlattı.

İşte onlardan bazıları…

– “Birlikte aptalca şeyler yaparak eğlendiğimiz gece ona aşık olmuştum. Yatağın üzerinde zıpladık, komik kelimeler seçerek sohbet ettik. Eğlenceli ve seksiydi.

– “İleride beraber olacağım sevgilimle ilk kez dışarı çıktığımızda beni Rus yemekleri yapan bir restorana götürdü. Beni farklı tatlarla tanıştırdı ve siparişi de Rusça verdi. Bu sıra dışı ilk buluşmanın mimarından çok etkilenmiştim.”

– “Bir süredir görüşüyorduk. İlk kez bende kaldığı gece ikimiz de ertesi gün gireceğimiz önemli toplantılara odaklanmıştık.

Ben bilgisayar başında çalışırken o da yanıma oturup kendi işleriyle ilgilendi. Harika bir geceydi.”

– “Bir keresinde yeni görüşmeye başladığım kız arkadaşıma annemin en sevdiği şarkıyı söyledim. Bir süre sonra arkadaşlarla gittiğimiz bir karaoke barda o aynı şarkıyı güzel bir performans eşliğinde kalabalığı coşturarak söyledi. Çok etkilenmiştim. ”

– “Kız arkadaşımla spor yapıyorduk. Sert bir hareket yaptı ve parmağı incindi. Ben ilk yardım çantası bulmaya çalışırken o son derece soğukkanlı bir şekilde durumu idare etti ve asla panik olmadı.
Bu bana onun ileride yaşayabileceğimiz zor günlerde bana yardımcı olabilecek bir yapısı olduğunu gösterdi. Ona güvenmeye başlamıştım.”

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER