2.8 C
New York kenti
Salı, Mart 21, 2023

Erkeklerden Aşk İtirafları

1025686_fullErkekler aşk konusunda çok fazla paylaşım yapmazlar ve paylaşıma açık değildirler. Aşık olduklarını sır gibi saklarlar, kolay itiraf etmezler. Dile getirmekten hoşlanmazlar ya da çekinirler. Bu nedenle, erkeklerin ne zaman aşık olduklarını kestirmek çok zordur. Erkeklerin durumları böyle olunca erkeklerin aşk kriterlerine ulaşmak da neredeyse imkansızdır. Yani neye göre aşık olduklarını ya da niçin aşık olduklarını, onları neyin, hangi tür kadınların etkilediğini ortaya çıkarmak çok zordur.

Ancak, tüm bunları merak edip araştıran bir takım internet siteleri vasıtasıyla, erkeklerle ilgili bazı şeyleri öğrenmek mümkün oluyor. Genellikle erkekler arasında düzenledikleri çeşitli anketlerle erkeklerin aşk kriterleri, nelerden etkilendikleri belirlenmeye çalışılıyor. Bu tür anketlerde erkeklerin verdikleri cevaplar, erkeklerin nasıl aşık oldukları konusunda oldukça aydınlatıcı olabiliyor.

Bu bağlamda dünyaca ünlü bir kadın sitesi de erkek okuyucuları arasında bir anket düzenledi. Anketin asıl amacı, erkeklerin genel olarak nasıl kadınlara aşık olduklarıni hangi kadın davranışlarından etkilendiklerini, aşık olma sebeplerini ortaya çıkarmaktı. Erkek okuyuculardan aşık olma hikayelerini anlatmaları istendi.

İşte o tek sorulu anket sonucuna göre erkeklerin anlattıkları aşık olma hikayelerinden bazıları. Bakalım erkekler nelere aşık oluyormuş…

– “Bana güç veren kadınları beğeniyorum. Öyle ki kendi başıma yapmaya çekineceğim işleri onunla birlikteyken korkmadan başarmayı istemek benim için çok önemli.

– “Saatlerce konuşabileceğim kadınlara aşık oluyorum.”

– “Beni güldüren kadınlara aşık oluyorum. Öyle ki onun yanında çevremde olan biten her şeyi unutmalıyım. Tabi bu karşılıklı bir durum olmalı.

– “Bir keresinde internetten bir kızla tanıştım. Onu şık bir restorana yemeğe götürdüm. Bana orayı sevmediğini, hamburger ve bira servis eden bir fast-food restoranını tercih ettiğini söyledi.

Hamburgerlerimizi alıp bana gittik. Bilgisayar oyunu oynadık. Çok doğal ve samimiydi. Ona aşık olmuştum.”

– “Hayatımda bir kez aşık oldum. Onunla bütün zevklerimizin aynı olduğuna inanıyordum. Benim keyif aldığım şeylerden onun da zevk aldığını düşünüyordum.

Fakat bir gün bana rol yaptığını fark ettim. Aslında bir çok şeyi (buna seks de dahil) sadece beni memnun etmek için yapıyormuş. Bana çok büyük bir ders oldu. Kadınlara tavsiyem her zaman dürüst olmanız. “

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER