3.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Erkekler Niçin Çirkin Kadınlarla Aldatır?

bayanbilmis.comGünlük hayatta çevremizde, basında hep güzel kadınların, hatta güzellikleriyle ünlü film yıldızlarının bile birlikte oldukları erkekler tarafından aldatıldıklarına tanık oluyoruz. İlginç olan ise, aldatan erkeklerin partnerlerini, onlardan daha  çirkin kadınlarla aldatıyor olmaları. Çirkin kadınlarla aldatmak, erkek aldatmasında oturmuş bir kural gibi işler. Eşi çok güzel olan bir erkek gider onu çirkin bir kadınla aldatır.

Erkeklerin aldatmak için çirkin kadınlara yönelmesinin altındaki gerçek nedir? Aslında bunun nedeni güzellik-çirkinlik meselesi değildir. Belki belli bir sebebi de yoktur. Erkek, beklentilerini çirkin kadında bulmuş da olabilir. Ama gerçek olan şudur; etraflarındaki insanlar hayal kırıklığına uğrarlar. Zaten etraftan gelen ilk tepki ise; ”madem aldatıyorsun bari eşinden güzel olsaydı” lafı olur.

Erkekler kendileriyle ilgilenen aynı zamanda da güçlü olan kadınları severler. Bir erkeğin beraber olduğu kadından en büyük beklentisi ilgidir. Ancak güzel kadınlar, kendilerinden çok fazla emin oldukları ve çevreden ilgiye alışkın oldukları için genellikle erkek beklentisini karşılayamazlar. Çünkü, kendileri ilgi görmeye alışmış olduklarından sürekli ilgi bekleme ve şımartılma modundadırlar. Ayrıca sürekli kendilerinin dediği olsun isterler ve istekleri yerine getirilmezse sorun çıkarırlar.

Sürekli trip atıp sorun çıkaran eşlerinden bıkan erkekler, artık onun güzelliğini göremez hale gelip kaçmanın yollarını ararlar. Çareyi çirkin kadınlara sığınmakta bulurlar. Çünkü çirkin kadınlar, ilgi bekleyen değil sürekli ilgi gösteren taraf olurlar. Tripleri ve sinir edici istekleri yoktur. Bir erkeği mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu nedenle erkeklerin tercihleri bu kadınlardan yana olur.

Erkekler, zeki ve şefkatli kadınları severler ve aslında kadınlardan çok şey isterler. Genellikle çok fazla ilgi göremeyen çirkin kadınlar, bir erkek bulduğunda erkeğini kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapıp erkeği mutlu etmek, mutlu olmak isterler. Hele bir de erkek varlıklı ve gün görmüş ise, ilgilenilmek istiyorsa bu kadınlardan ve erkeklerden daha mutlusu yoktur.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER