2.8 C
New York kenti
Salı, Mart 21, 2023

Erkekler Ne Zaman Aldatmaz?

aldatan-erkekErkekler ne zaman aldatmaz? Bu sorunun cevabını verebilecek olan var mı acaba? Ya da bu sorunun cevabını erkekler biliyor mu ki? Nereden bilecekler? Çünkü bu sorunun bir cevabı yok. Çünkü erkeklerin aldatmadığı o zaman hiç yok. Çünkü erkekler fırsatını bulduklarında aldatırlar.

Aslında, erkekler aldatırlar derken, bazı erkeklerin; ”noluyor ya, ben eşimi ya da sevgilimi hiç aldatmadım” dediklerini duyar gibiyiz. Bir erkeğin aldatması için illaki eylemde bulunması gerekmiyor. Bir kısmının fiziken yaptıklarını, ”aldatmıyorum” diyenler düşünsel olarak yapıyorlar. Yani erkek milleti kadınları, bir başka kadınla mutlaka aldatıyorlar.

Biyolojik getiriler, erkek-kadın farklılıkları..vs şunlar bunlar…Erkeklerin aldatmaya o kadar çok bahaneleri var ki. Hangisinden bahsedeceğini şaşırıyor insan.

Erkeklerin aldatması için ilişkisinde ya da evliliğinde mutsuz olması gerekmiyor. Eşleriyle mutluluk dolu bir evlilik yaşayan erkekler bile aldatabiliyorlar. Çılgınlar gibi aşık oldukları, uzun emeklerden sonra elde edebildikleri kadınları bile aldatıyorlar. Aşkından yanıp tutuştukları bu kadınlara ihanet edebiliyorlar.

Erkeklere sorarsan bahane çok. Yalansa yalan desin beyler…

– Seks yaşantımız çok monotondu
– Beni zaten çok kıskanıyor, bari yapayım da boşa gitmesin dedim
– Uzun süre ayrı kaldık. Benim de ihtiyaçlarım var, genç adamım neticede
– Bilmiyorum oldu işte
– Çok sarhoştum
– Kendime güvenim gelsin diye
– Hayatımdaki kadın çok dırdırcı
– Duygusal bir şey değil. Ben seni seviyorum
– Beni kandırdı zorla kanıma girdi
– Bir kereden bir şey olmaz

Peki bu bahanelerden kaç tanesi kadınların içine su serpebilir. Tabi ki hiç biri…Çünkü hepsi de uydurulmuş sudan bahaneler.

Kadınlar, ilişkilerin ya da evliliklerin her zaman sadık tarafı olmuşlardır. Yine ilişkilerde en çok emek harcayan ve en çok bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalan onlardır. Bu nedenle, aldatıldıklarında canları çok acır. Her şey yolunda giderken aldatılmanın sebebinin sudan bir bahane olması çok daha incitici bir şey.

Yazı erkeklerin pek hoşuna gitmeyebilir ama, gerçek bu…Kadınlar cephesinden bakıldığında, erkeklerin aldatmaya neden bu kadar meyilli oldukları pek anlaşılmıyor.

Ama yine de bir umut var. Daha doğrusu umut vaad eden erkekler mevcut. İleride genetik sapmaları hesaba katmazsak, aldatmayacak olanlar da çıkabilir…

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER