3.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Erkekler Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Yaş-farkı-önemli-miHer ne kadar başlığımız ”erkeklerin az bilinen özellikleri” olsa da, bu özellikler tüm kadınlar tarafından çok iyi bilinir. Ama yine de ”erkekleri çok iyi tanımıyorum” diyenler için tüm dünyadaki erkeklerin ortak genel özelliklerinden bahsedeceğiz.

Irkı, dili, milliyeti ne olursa olsun işte tüm erkeklerin değişmeyen ortak özellikleri…

1- Onları kandırmak çok kolaydır; Karşılarında biraz güzel biraz da ağzı laf yapan bir kadın olursa hiç kurtuluşları yok. Olayları enine boyuna düşünme yeteneklerini kaybedip herşeye kolayca kanabilirler. Zaten erkekler ömürleri boyunca güzel kadın peşinde koşmuyorlar mı?

2- Kendilerinden 20-30 yaş daha küçük bir sevgili seçebilirler; Bir erkek ne kadar yaşlı olursa olsun her zaman taze kadınlardan hoşlanır. Bu nedenle 60 yaşını bile geçmiş olsalar, etraflarında genç, güzel ve alımlı kadınların dolaşmasından keyif alırlar. Etraflarındaki genç kadınlar her zaman dikkatlerini çeker. Bazı genç kadınlar da onların bu zaaflarından kolayca faydalanırlar.

3- Yaşlılığı kolay kabullenirler; Kadınlar her zaman erkeklerin bir türlü büyümediğinden yakınırlar. Aslında, bazı erkekler zamana karşı üç beş kırışıklıkla direnirler. Yaşlanmış bile olsalar dinç ve genç kalabilmeyi başarırlar. Onlar için yaşın önemi yoktur. Kadınlardan farklı olarak ”yaşlandım” kelimesini rahatlıkla kullanabilirler. Çünkü erkeklerin bir çoğu yaşlandıkça kadınlar tarafından daha karizmatik bulunurlar.

4- Seçici değildirler; Erkekler ömür boyu güzel kadın peşinde koşsalar da bazen inanılmaz bakımsız ve paspal kadınlarla birlikte olabiliyorlar. Bu da kolayca kandırılabileceklerinin ispatıdır.

5- Sadakatsizlik erkeklerde genetiksel bir davranıştır; Bütün erkekler önlerine fırsat çıktığında partnerlerini gözlerini bile kırpmadan aldatabilirler. Bu genel bir erkek davranışıdır. Ancak aldatmayan erkekler de vardır. Ya tembellikten ya da yanlış tercihden kaynaklı olarak aldatma eğilimi göstermezler. Onların sayıları da çok azdır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER