10.2 C
New York kenti
Perşembe, Mart 23, 2023

Erkekler Hakkında 15 Gizli Gerçek

Erkekler-hakkinda-15-gizli-geryek--ilginy-erkek-karaker-analiz-model-moda-1Erkekler üzerine yapılan araştırmalar, erkeklerin bir çok konuda bilinenin aksine hareket ettiklerini ortaya koyuyor. Yani erkekleri yanlış tanıyoruz. Erkek denildiği zaman genel olarak toplum tarafından benimsenmiş bazı erkeksi kavramlar vardır. Bu kavramlar toplum gözünde erkek milletini şekillendirir. Erkekler üzerinde düşünürken bu kavramların dışına çıkılmaz genelde. Erkekler öyle tanınır öyle bilinir.

Amerikada yapılan istatistiki bir araştırma erkekler hakkında önemli ipuçları veren ve ezber bozan cinsten. Erkekler ile ilgili yanlış bilinen 15 gerçeği ortaya koyuyor. İşte o araştırma sonuçları…

1- Uzaya yolculuk…Erkeklerin yüzde 42’si uzaya gitmeyi düşünüyor.

2- İsterseniz sayabilirsiniz…Erkekler orgazm olmadan önce 60 ya da 120 kere hareket ediyor.

3- Kadınlar önce…Yaşları 25 ile 45 arasında değişen erkeklerin yüzde 63’ü partnerleri orgazm olmazsa, kendilerinin de olmadığını itiraf ediyor.

4- Koltuklarını indiriyorlar… Erkeklerin yarısına yakını arabada sevişirken koltuklarını indiriyor.

5- Araba kullanırken…Erkeklerin yüzde 69’u kadınlardan daha iyi ve güvenli araba kullandıklarını düşünüyor. Erkeklerin yüzde 23’ü araba kullanırken burunlarını karıştırıyor ve yüzde 71’i kaybolunca kimseye yön sormuyor.

6- Ameliyat, neden olmasın? Erkeklerin yüzde 33’ü eğer bedava olsaydı cinsel organlarını büyütme operasyonu yaptırabileceklerini söylüyor.

7- Orgazm taklidi yapıyorlar… Yaşları 25 ile 45 arasında değişen evli erkeklerin yüzde 17’si orgazm taklidi yapıyor.

8- Erkekler de ağlıyor… Yaşları 18 ile 35 arasında değişen erkeklerin yüzde 73’ü ağladıktan sonra rahatlıyor.

9- Kadınları seçiyorlar… Erkeklerin yüzde 83’ü bir kadın başbakana oy vereceğini söylüyor.

10- Dudak meraklıları… Erkeklerin yüzde 83’ü kadınlarda en seksi buldukları yerin dudaklar olduğunu söylüyor.

11- İç çamaşır giyiyorlar mı? Erkeklerin yüzde 67,5’u külot giyiyor. Yüzde 26,1’i ise; boxer giymeyi tercih ediyor. İçlerine hiçbir şey giymeyenler ise yüzde 6,4.

12- Etkilemek için giyiniyorlar…Yaşları 18 ile 49 arasında değişen erkeklerin yüzde 59’u kız arkadaşlarını etkilemek için giyimine özen gösteriyor. Erkeklerin yüzde 57’si dış görünüşlerini beğeniyor, yüzde 17’si ise; dış görünüşleri hakkında kendi kendilerine “Acaba şişmanlıyor muyum?” diye soruyor.

13- Kim üstte? Yaşları 25 ile 45 arasındaki erkeklerin yüzde 45’i kadınların üstte olduğu pozisyondan hoşlanıyor. Yüzde 37’si anal seksi tercih ediyor. Yüzde 17’si ise; misyoner pozisyonunu uyguluyor.

14- Hâlâ bekar olanlar var… 25 ve 34 yaşları arasında 5 erkekten 3’ü bekar. Her erkeğin evlenmeden önce ortalama olarak 10 seks partneri oluyor.

15- İzlemeyi seviyorlar… Erkeklerin yüzde 70’i öpüşürken gözlerini açıyor.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER