11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

Erkekler Bu Tarz Kadınları Sevmiyor

699312923787Sağlam bir ilişkiniz olmasını istemenize rağmen bir türlü aşkta dikiş tutturamıyorsanız, bunun sebeplerini kendinizde aramalısınız. Sevgi adına, aşk adına mutlaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Ya da gönlünüzün prensini bulamamış olabilirsiniz. Bu yüzden aşk konusunda bütün çabalarınız sonuçsuz kalıyor olabilir. Peki kendi beklentilerinizin yanında, erkeklerin nasıl bir kadın beklentisi içinde olduklarını düşündünüz mü? Siz, bir erkeğin aradığı kadın mısınız?

Kafanızda bir erkek tiplemesi oluşturup beklerken, hiç kendinizi gözden geçirdiğiniz oldu mu? Tercih edilen kadın olmak için hiç kendinize çeki düzen vermek aklınıza geldi mi? Öyle kadın tipleri var ki, erkekler, onları görünce bırakın aşık olmayı, kendini yüz metre öteye atmaya çalışıyor. Erkeklerin genelinin sevmediği bu kadın tiplerinden bahsedeceğiz.

Eğer henüz aşkı yakalayamadım ama bekliyorum diyorsanız, erkeklerin hoşlanmadığı bu kadın tiplerini bilmenizde fayda var. Eğer bu vasıflardan herhangi birini taşıyorsanız gelecekte istediğiniz gibi bir ilişki yakalamanız neredeyse imkansız…

– Sabırsız Kadın; Erkekler, her şey hemen olsun isteyen, sabretmeye tahammülü olmayan kadınlardan hoşlanmazlar. Onlar kendilerine ve aşka süre verilmesini beklerler. Hayatta isteklerin gerçekleşmesi için gerekli sürenin beklenilmesinden yanadırlar. Buna evlenme teklifi de dahil.

– Dağınık ve Bakımsız Kadın; Erkekler evleri temiz olmayan ve kendilerine bakmayan bakımsız kadınları sevmezler. Eviniz daima temiz olmalı ve kendinize gereken özeni göstermelisiniz. Bakımlı olmak demek, her zaman tepeden tırnağa şık giyim ve makyaj değildir. Canınız her zaman bunları yapmayı istemeyebilir. Ancak bakımlı olmanın kelime anlamı zaten bol bol süslenmek değildir. Biraz saçınıza başınıza biraz da yüzünüzün temiz görünmesine dikkat etmeniz yeterli. Saçlarınız temiz, yüzünüz canlı görünmeli. Kıyafetleriniz uyumsuz ve alakasız olmamalı. Ve en önemlisi -bu sizin evlenilebilecek bir insan olduğunuz sinyalini verir: Eviniz düzenli olmalı. Bir atkuyruğu, bir rimel ve hafif bir allıkla durumu kamufle edebilirsiniz.

– Hayatını Sevmeyen Kadın; hayatından, içinde bulunduğu durumdan sürekli yakınan sorunlu bir kadınla kimse birlikte olmak istemez. Somurtkan bir insan, yanındakinin de tüm olumlu enerjisini alıp götürür. Erkekler sıkıntıya gelemezler. hayatlarını kolaylaştıran şeylerden hoşlanırlar. Gün boyu somurtarak oturan, sürekli durumundan şikayet eden bir kadınla asla aşk yaşamak istemezler.-

– Kolay Sinirlenen Kadın; Her şey ters gittiğinde de yüzünüzün gülmesini isterler. Hayata karşı özgüveniniz varsa, o da size güvenecektir. Onunla sıkıntılarınızı paylaşmanızda elbette yanlış bir şey yok. Fakat gün içinde ters giden olayların acısını ondan çıkarırsanız, bu yanlış olur! Sinirlenmek yerine, soru sormayı ve anlaşmayı deneyin.-

– Erkek Şakaları Yapan Kadın; Erkekler kendileriyle kankası gibi şakalaşan kadınlardan hoşlanmazlar. Onunla erkek arkadaşlarıyla olduğu gibi konuşmayın. Sizi daima ‘peri prenses’ olarak görmek istiyor. Ağzınızdan çıkan en ufak kaba sözcük büyüyü bitirebilir. Zaten ‘cins-i latif’ denen kadının zarif olması gerekmez mi?

– Yalancı Kadın; Buna kredi kartı borcunuz, o adamla tanışma hikayeniz, kilonuz da dahildir! Kendileri ‘profesyonel yalan’ konusunda pek başarılı olamadığı için bu onların zayıf noktasıdır. Söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler. Her ayrıntının doğru olduğunu bilmek zorundadırlar ve yalan söylerseniz bunu kolay kolay anlayamazlar. Bu yüzden dürüst olmanıza ‘muhtaç’tırlar.

– Koltuktan kalkmayan Kadın; Koltuğa yapışıp kalırsanız, bekarlığa da yapışıp kalırsınız! Erkekler televizyonun karşısında kanepe keyfi yapmayı çok severler. Fakat kendi kendine plan yapabilen ve onu bu planlara dahil edebilen kadınları daha çok severler. Her şeyi sormadan kendi karar verebilen ve onu uygulayabilen kadın baskındır.

Sakın çaktırmayın, onlar kendilerini ‘taş fırın erkeği’ diye tanıtmaya devam etsin. Aslında idare edilmeyi ve harekete geçirilmeyi seviyorlar.

– Sadakatsiz Kadın; Sadakatsizlik hiç kimsenin kaldıramayacağı bir vasıftır. Kadın-erkek herkes ilişkilerinde karşılarındaki insandan sadakat bekler. Ancak, burada ‘sadakat’ kavramını incelememiz gerekiyor. Erkekler yersiz samimiyetten, sürekli arayan erkek arkadaşlardan da hoşlanmazlar. Kendi pozisyonları için ‘yedek’lerin olduğunu düşünmek istemezler.

‘Ben süper erkek kankamdan vazgeçemem’ diyorsanız, karşınıza çıkan erkeğin çok anlayışlı olmasını umarız!

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER