8.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Her Erkeğe Lazım 9 Romantik Davranış

aşk-erkeği-960x541Romantik erkekler kadınlar arasında en çok rağbet gören erkek tipleridir. Kadınlar duygusal yapıları gereği aynı zamanda da romantizm abidesidirler. Bu nedenle verdikleri romantizm kadarını da almak isterler. Eğer romantik bir erkek değilseniz, ya nasıl romantik olunacağını öğrenin ya da romantik erkek taklidi yapın. Aksi taktirde kendinizi kapının önünde bulabilirsiniz. Bizden söylemesi.

Romantik bir erkek olmayı bir türlü beceremiyorsanız, en azından kadınların romantik bulduğu ve hoşlandığı üç beş davranış ezberleyin.

İşte size tüm kadınların hoşlanacağı türden 9 romantik davranış tüyosu…

– ÖNEMLİ ŞEYLERİ NOT EDİN

Her gün onun için önemli olacağını düşündüğünüz bir şeyleri not alın, bir arkadaşınızı anlattığı güzel bir hikaye veya fıkra, gazetede gördüğünüz ve ilgisini çekeceğini düşündüğünüz önemli bir makale, tesadüfen rastladığınız bir websitesinin linki bile olabilir…kendisine değer verdiğinizi, hep düşünüdüğünüzü anlayacak çok memnun kalacaktır.

– DOKUNUN

Stresli, gergin geçen bir günün sonunda sıcak bir kucaklama, sabah işe giderken ve akşam iş dönüşü günaydın ve hoşgeldin öpücüğü kadar etkileyici bir şey yoktur, bu sizi birbirinize daha sıkı bağlar.

– DÜŞÜNCELİ OLUN

Her gün en az bir tane onu düşündüğünüzü belirli eden bir şey yapın. Sabah ona kahve veya çay yapın mesela, eşiniz iş yerine gidince çantasında bulması için, o görmeden çantasına sürpriz bir not yazın veya kalp şeklinde çikolatalardan bırakın.

– SOHBET EDİN

Eve gidince oturup, güzel güzel sohbet edin, karşılıklı olarak o gün neler yaptığınızı, günü nasıl geçirdiğinizi, olan bitenleri anlatın, hiçbir şeyi saklamayın, gizlemeyin, içinize atmayın, yolda kötü bir şey olduysa onu da söyleyin, ne demişler derdini söylemeyen, derman bulamaz.

– AÇIK OLUN

Canınız sıkkınsa, kendinizi iyi hissetmiyorsanız, ona açıkça söyleyin, böylece sizin dürüstlüğünüz hem hoşuna gidecektir hem de eve surat beş karış geldiğiniz zaman bunun kendisiyle ilgisi olmadığını öğrenip rahatlayacak, ferahlayacaktır.

– KENDİNİZE BAKIN

Tuhafdır ki, yabancılarla karşılaşacağımız zaman üstümüze başımıza dikkat ederiz, halbuki çoğu kadın eşinin güzelce traş olmasından, hoş kokular sürmesinden ve iyi giyinmesinen yanadır.

– FOTOĞRAF ALBÜMÜ YAPIN

Makinenizi veya cep telefonuzu sadece seyahatler için kullanmayın, her günkü yaşamınızdaki anları çekin, birlikte poz verirseniz daha da iyi olur, ve bu resimleri bir albümde toplayıp, ona sürpriz yapın. Birlikte paylaştığınız sıcak, güzel, hoş anları hatırlayacak ve mutlu olacaksınız.

– ŞEREFİNE KADEH KALDIRIN

Yemeğe oturduğunuz zaman, onun şerefine kadeh kaldırın, illa şarap veya şampanya içmeniz de gerekmez, buzlu su veya buzlu çay bile olabilir, onun sevdiğiniz bir yönünü anlatın ve onun için kadehinizi kaldırın.

– SEVDİĞİ ŞEYLERİN LİSTESİNİ YAPIN

Birlikte kutladığınız özel günleri takvime işaretleyin, mesela tanıştığınız gün, ilk öpüştüğünüz gün, evlilik yıldönümünüz, böyle günlerde onunla birlikte özel şeyler yapın, örneğin ona yemekpişirin veya sevdiği pizzadan alın, ya da güzel bir karta onu ne kadar sevdiğinizi yazın.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER