-10.5 C
New York kenti
Cumartesi, Şubat 4, 2023

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri ve Ülkeleri

Dünyanın en yakışıklı erkeklerinin hangi ülkelerden çıktığını biliyor musunuz? ”Erkek, her yerde aynıdır. Her ülkede yakışıklı olan da vardır olmayan da.” diye düşünüyor olabilirsiniz. Elbette her ülkede yakışıklı erkek de vardır, yakışıklı olmayan da.

Reklamlarda filmlerde hayranlıkla izlediğiniz yakışıklı ve gösterişli erkeklerin hangi ülkelerden olduğunu merak etmişsinizdir muhakkak. İşte o hayranlık duyduğunuz dünyanın en yakışıklı erkekleri ve ülkeleri…


İngiltere


İspanya


İspanya


İngiltere


İtalya


İngiltere


İngiltere


İspanya


Güney Afrika


İngiltere


Güney Afrika


İtalya


Güney Afrika


İngiltere


İspanya: İspanyol erkekler bronz tene ve romantik bir yapıya sahiptirler. Kadınların başını döndüren İspanyollar, listenin 4. sırasında yer alıyor.


Güney Afrika: Güçlü kas yapıları, cesur tavırları ve yanık ten renkleriyle Güney Afrika erkekler, kadınları etkileyen bir diğer grup. Listede 3. sırayı kapan Güney Afrikalılar özgüvenleri çok yüksek olduğu için kadınların gönlünü bu özellikleri ile de fethediyor.


İngiltere: Karizmatik görünüşe sahip olan İngiliz erkekleri, kibar aynı zamanda zarif tavırları ve dikkat ettikleri görgü kurallarıyla da kadınları etkilemeyi başarıyorlar.


İtalya: Aşırı sıcak kanlı, içten ve samimi bir yapıya sahip olan İtalyan erkekle, zirveyi kapmış durumda. Kaslı vücutları, pürüzsüz-esmer tenleri, renkli gözleri ve bakımlı halleri kadınların onları beğenmesinde oldukça etkili.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER