19.6 C
New York kenti
Pazartesi, Haziran 5, 2023

Daha Büyük ve Gösterişli Göğüsler İçin Öneriler

dolgun-gogusler-icin-sutyen-destegi-xtreme-bra-R92Daha büyük ve gösterişli göğüslere sahip olmayı tüm kadınlar ister. Çoğu kadın göğüslerinin küçük olmasından şikayetçidir ve göğüslerinin büyük olmasını arzu eder. Bu nedenle de kadınlar, göğüslerini büyük göstermek için ellerinden geleni yaparlar. Küçük olan göğüslerini daha büyük ve daha güzel gösterebilmek için kadınların kendi ürettikleri bir çok çözüm yolu mevcuttur. Bu çözüm yolları çoğu zaman işe yarasa da, bazıları son derece yanlıştır. Çünkü, ya sağlığa zararlı sonuçlar doğurabilir ya da dışarıdan bakıldığında suni bir uğraş olduğu ortaya çıkarak rezil olunmasına sebep olabilirler. Bu nedenle, göğüslerinizi daha büyük göstermek için aklınıza her gelen çözüm yolunu denememeniz ve bu konuda daha akılcı davranmanız güzelliğinizin menfaatine olacaktır.

Göğüslerinizin küçüklüğünden rahatsız oluyor ve daha büyük ve daha güzel olmalarını sağlamak için çözüm yollarına başvurmak istiyorsanız, öncelikle bulduğunuz çözümün göğüslerinizin doğal görünümünü bozmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

İşte doğal görünümlü göğüsler için yapmanız ve asla yapmamanız gerekenler!

– Yapmayın: Sutyenin içini doldurmak

Sutyeninizi büyük tercih edip içini peçetelerle ya da diğer dokularla doldurmaya çalışmayın! Bunun anlaşılacağı ya da ortaya çıkacağı bir durumda düşeceğiniz rezilliğe değmeyecektir!

– Yapın: Doğru duruş çalışmalar

Duruş göğüslerin görünümünde oldukça etkilidir. Eğer kambur ve içe doğru duruyorsanız, zaten küçük olan göğüslerinizi daha da gizlemekten başka bir şey yapamazsınız! Dik durun, omuzları hafif dışa doğru açın ve göğsünüzü dışarı itin!

– Yapmayın: Küçük sutyen giymek

Çoğu kadın da göğüslerin asıl bedeninden daha küçük sutyenleri tercih ederek onları büyük göstermeyi amaçlıyor! Ama bu da bir diğer yanlış ve can sıkıcı sonuçlar doğurabilir! Üstelik oldukça da rahatsız!

– Yapın: Push-up sutyen tercih edin

Push-up sutyenler göğüslerinizi daha çekici gösterecekler! Üstelik içlerindeki dolgu sayesinde göğüslerin daha da büyük görünmelerini sağlıyorlar!

– Yapmayın: Aynı anda iki sutyen giymek

Zaten biri yeterince rahatsız ediciyken sırf göğüsleriniz biraz daha dolgun gözüksün diye ikisini üst üste giymekten kaçının! Çünkü bütün gününüz onları düzeltmek ve bu konuda şikayet etmekle geçecek, bize güvenin!

– Yapın: Destekli sutyenleri tercih edin

Daha doğal görünümlü büyük göğüsler için destekli sutyenleri tercih edin. Bazı markalar bu işi çok iyi biliyor! Hem konforlu, hem gerçekçi!

– Yapmayın: Daha büyük göğüsler için doğum kontrol hapı kullanmak

Bazı doğum kontrol haplarının yan etkilerinden biri de göğüslerde büyüme meydana gelmesi ama dikkat çekmek istiyoruz: BAZI. Birçok doğum kontrol hapı var ve neredeyse hepsinin yan etkileri farklı farklı. Gelgelelim herkesi aynı şekilde etkilemiyor. Yani sadece göğüsleriniz büyüsün diye doğum kontrol hapı kullanmak oldukça saçma!

– Yapın: Bronz allığınızla kontör uygulayın

Dekolte giyiyorsunuz ve göğüslerinizin harika görünmesini mi istiyorsunuz? Bunun için makyaj hilesine başvurabilirsiniz. Bronz allığınızla elde edebileceğiniz görüntü sizi şaşırtacak! Doğru uygulama için bununla ilgili videoları izleyebilirsiniz!

– Yapmayın: Hemen estetiğe sarılmak

Plastik cerrahi, oldukça büyük mesele. Bunun üzerine düşünmeden hareket etmeyin; unutmayın, vücudunuz sonsuza dek değişecek! Üstelik pahalı olmasının aynı sıra her zaman istenilen sonuç elde edilemiyor, üstelik bu yöntem biraz acılı! Özellikle gençseniz ve gelişim zamanındaysanız, bunun için kendinize biraz zaman tanımalısınız!

– Yapın: Fırfırlı ya da çizgili giyinin

Bu yaz oldukça moda olan göğüs bölgesi fırfırlı bikinileri hatırlamayan yoktur? Özellikle bu gibi kıyafetler göğüsleri daha büyük gösterir. Aynı şekilde yatay çizgili kıyafetleri de tercih edebilirsiniz.Yapmayın: Televizyon reklamlarında çıkan ürünleri almak!

Bunların para tuzağı olduğu konusunda artık neredeyse herkes hemfikir. Ama hala gerçekçi olabileceklerini düşünüyorsanız, bir uyarı da bizden; Reklamlardaki göğüs büyütücü pompalar, kremler ve haplara güvenmeyin!

– Yapın: Egzersiz

Göğüs kaslarının güçlendirilmesi göğüslerinizi daha büyük gösterebilir. Ayrıca ince bel, göğüs kısmını öne çıkarır bu nedenle egzersiz yaparak doğal yoldan göğüslerinizi daha büyük gösterebilirsiniz!

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER