6.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 29, 2023

Çapkın Erkekleri Tanımanın Yolları

bu_erkeklerden_uzak_durunAslında erkeklerin bir çoğu çapkındır. Bütün erkekler çapkındır dersek olmaz tabi. Çapkın olmayanları zan altında bırakmış oluruz. Çapkın olmayan erkekler de vardır çünkü. Ama geneli, fırsatını bulduklarında gözlerini bile kırpmadan çapkınlık yapabilirler.

Bir çok erkek çapkındır. Ama bazı erkekler çapkınlıkta diğerlerinden üç beş adım önde giderler. Sanki çapkınlık için yaratılmış gibi işleri güçleri çapkınlık yapmaktır.

Hiç bir kadın çapkın bir sevgilisi ya da eşi olsun istemez. Çünkü çapkın erkekle uğraşmak, arkasını gütmek oldukça zor ve yorucu bir iştir. Bu nedenle kadınlar birlikte oldukları ya da birlikte olmayı düşündükleri erkeklerin çapkın olup olmadığını öncelikle araştırırlar.

Çapkın erkeklerin en büyük özelliği karda yürüyüp izlerini belli etmemek olunca, kadınlar da doğal olarak eşleri ya da sevgililerinden kuşkulanabilirler. Eğer sizin de böyle bir kuşkunuz varsa, sevgilinizin ya da eşinizin çapkın olup olmadığı konusunda endişe taşıyorsanız;

İşte çapkın erkeklerin özellikleri…

– Çapkın erkekler genelde cool takılırlar

– Çapkın erkekeler ağzı laf yapan, kısa hikayeleri olan erkeklerdir. Yer yer bilgisiyle kadınları etkilerler.

– Önce karşısındaki kadın hakkında fikir edinir, sonra uygulamaya geçerler. Yani nabza göre şerbet verirler. Karşısındaki kadını nasıl etkileyeceğini her zaman bilirler.

– Çapkın erkekler; kadınların kalbine giden yolu çok iyi bilirler

– Çapkın erkekler kendileriyle asla övünmezler

– Ama kendilerine güvenleri her zaman tamdır. Karşısındakini özgüvenleriyle etkilerler.

– Çapkın olan erkekler her gördüğü kızla ilgilenmezler

– Hiçbir şey, hiç kimse umurunda değilmiş, onlarla asla işi olmazmış gibi davranırlar.

– Ama bir kızı elde etmek istiyorlarsa ufak ufak iletişim kurmaya başlarlar. Eğer kız onun ilgisine yanıt vermiyorsa fazla uğraşmazlar, tabir-i caizse yeni avlarına doğru yola çıkarlar.

– Etrafta gördüğünüz her kızla flört etmeye çalışan tipler genelde hiç bir kızı elde edemeyen erkeklerdir. Onlar zararsızdır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER