2.8 C
New York kenti
Salı, Mart 21, 2023

Burçlarına Göre Erkekleri Etkileme Yolları

terazi-burcu-olumlu-ozellikleri-2Erkekleri burçlarına göre davranıp etkileyebileceğinizi biliyor musunuz? Erkekleri burçlarına göre etkilemek için çok fazla bir çaba harcamanıza gerek de yok. Zaten burçlar ve özellikleri her zaman kadınların ilgisini çeken bir konu. Erkekleri burçlarına göre etkilemek emin olun sizin için zor olmayacak.

Erkekleri etkilemek kadınsal bir sanattır. Ancak bu sanatı her kadın icra edemez. Zaten öyle olsaydı, erkeklerin ilgisi bazı kadınlar üzerinde toplanmazdı. Erkekleri bir kısım kadınlar götürüp, diğerleri avucunu yalamazdı.

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor ki, erkekler üzerinde etki oluşturabilmenin güzel ya da çekici bir kadın olmakla alakası yok. Bunu zaten etrafınızda olan bitenden rahatlıkla gözlemlemeniz mümkün. Nice çirkin ya da güzel sayılamayacak kadınların erkeklerin ilgi odağı haline geldiğini ya da çok yakışıklı erkeklerle birlikte olduğuna tanık olmuşsunuzdur mutlaka.

Eğer erkekleri etkileyemediğinden yakınanlardansanız, her yolu deneyip de bu konuda başarılı olamadığınızı düşünüyorsanız; bir de erkeklere burçlarına göre davranmayı deneyin. Astrologlar, karşınızdaki erkeğin burç özelliğini bilip de ona göre davrandığınız taktirde, erkekleri etkilemenin daha kolay olacağını belirtiyorlar.

Peki hangi burcun erkeğini nasıl etkilersiniz? İşte yanıtı…

– Koç erkeğini etkileme yolları;

Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onunhayatındaki en önemli şeydir.Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli olan koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur.

Duygularından çok mantığıyla hareket eden koçtan romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük baş kaldırılardan ve nazdan hoşlanır.Onu elde etmek istiyorsanız her zaman merakını uyanık tutun. Tamamı okunmamış bir kitap gibi olun. Dinamik koçtan tam puan almak için sağlıklı, güçlü, dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin.

– Boğa erkeğini etkileme yolları;

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir.Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasını beklemeyin. Çünkü o başkalarının peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

– İkizler erkeğini etkileme yolları;

Değişken, havai ve istikrarsız bir erkek olan ikizleri elde etmek çoğu zaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur. Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.

Ona kendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret eden ikizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, metres, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.
Ancak şimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamaya alıştırın. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiçbilmez.

– Yengeç erkeğini etkileme yolları;

Tutucu ve kırılgan yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir anakuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir erkek olan yengeçe ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığını hatırlatalım.

– Aslan erkeğini etkileme yolları;

Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır.

Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

– Başak erkeğini etkileme yolları;

İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir erkek. başaklar oldukça pasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz ve naif erkeklerdir. Bir başakın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını hakaretlerinden ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz.

Aşkı,okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan bu burcun erkekleri, romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir ama onu pahalı hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir aşak erkeğiyle beraberken fazla masraf çıkartmaz, temiz, şık ve düzenli bir kadın olabilirseniz ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmek bilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgi göstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.

– Terazi erkeğini etkileme yolları;

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olan terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarını iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemini yitirir. Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız.Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar.Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

– Akrep erkeğini etkileme yolları;

Oldukça enerjik olan akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür.

Saldırgan,sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazende tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli,itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.

Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı,anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

– Yay erkeğini etkileme yolları;

İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir.Çünkü özgürlüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onunla önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğini unutmayın.Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın.Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansını yakalayabilirsiniz.

– Oğlak erkeğini etkileme yolları;

Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutuk çekmekten hoşlanır. Eğer bir oğlak erkeğini elde etmek istiyorsanız öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz para konuşmaya alışmanız gerekiyor.

Bir oğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomik olmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir.Tutucu, sevecen, hanım hanımcık ve çok düzenli olursanız onun ilgisini çekersiniz.

– Kova erkeğini etkileme yolları;

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır.Ancak bir ova erkeğinden hoşlanıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar.Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygularınızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.Yalandan nefret eden kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. Bir kişiye bağımlı olması zordur.

– Balık erkeğini etkileme yolları;

İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan balık, bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çekilmez bir insan olabilir.

Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekkür etmelisiniz, iniş çıkışlarına anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER