18 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Burçlara Göre Kocanızla Anlaşmanın Yolları

balik-burcu-kadini-3Burçların insan karakteri ve davranışları üzerindeki etkisini artık hepimiz biliyoruz. Zaten astrologların yaptığı günlük burç yorumları da, burçların o günkü olayların insan davranışlarına nasıl yansıyacağı üzerinedir. Astrologların dediğine göre, burçların özelliği insanın tepkilerini de etkiliyor. Olaylar karşısında her burcun verdiği tepki farklı.

Bu nedenle, hayatınızı birlikte geçirdiğiniz eşinizle iyi anlaşmak istiyorsanız ona burcuna göre davranmalısınız.

Kocanızla Burcuna Göre Anlaşmanın Yolları

– Eğer kocanız Koç Burcu ise, en dayanamadığı şey küçük düşürülmektir. Onu kavgada bile küçük düşürmemeye dikkat edin. Aksi taktirde acısını mutlaka çıkaracaktır.

– Boğa Burcu’ndan bir kocaya sahipseniz, bilin ki boğazına çok düşkündür. Boğa burcu erkekleri karınları açken tahammülsüz olurlar. Bu nedenle, Kocanızın karnı açsa onunla asla tartışmayın. Boğa burcu açken sinirli olur. Bu yüzden tartışmanızı yemekten sonraya erteleyin.

– İkizler Burcu erkekleri özgürlüklerine düşkün hem de dediğim dedik olurlar. Kocanız bir İkizler erkeği ise, Özgürlüğünü kısıtlamayın, forma sokmaya çalışmayın, olayları uzatmayın. Dediğim dediktir tarafını su yüzüne çıkarmış olursunuz haberiniz olsun.

– Kocanız bir yengeç erkeği ise, sakın annesiyle olan ilişkisiyle alay etmeyin. Zirâ, yengeç erkekleri annelerine çok düşkün olurlar ve annelerinin hafife alınmasından, onlara dil uzatılmasından hoşlanmazlar. Sakın kayınvalidenizle de takışmayın. Kaybeden siz olursunuz.

– Kocanız Aslan Burcuysa, işiniz biraz zor. Aslan Burcu erkeği; derli toplu, kişisel bakımını önemseyen, toplum içinde hareketlerine dikkat eden ve kendisini yücelten kadınlardan hoşlanır. Bakımsız olmayın, toplum içinde kavga etmeyin. Giyiminize dikkat edin, beraberinde onun kılık kıyafetini de önemseyin. Yaptıklarını sürekli övün. Kendisini bir kral gibi hissetmesini sağlayın.

– Başak Burcu bir kocanız varsa temiz ve düzenli olmak zorundasınız. Dağınık ve pis olmanız kavga etmenize neden olacaktır. Çünkü Başak erkekleri düzenli ve temizliğe önem veren tiplerdir. Utangaç olan başağın, toplum içinde üzerine gitmeyin.

– Kocanız Terazi Burcu ise, Kocanızın dış görünümüne özen gösterin. Kıyafete verdiği parayı eleştirmeyin. Sorun getirmeyin aksine sorunları siz çözmeye çalışın.

– Kocanız Akrep Burcu ise, Ondan gizli işler çevirmeyin ve en önemlisi onun gururuyla oynamayın. Karışmayız fena incitir! Cazibenizi yitirmeyin.

– Yay Burcu bir kocanız varsa, asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Flört etmeyi bırakmayın. Yine en kötüsü sıkıcı olmayın, mutlaka sizden daha eğlenceli birilerini bulacaktır.

– Kocanız Oğlak Burcu ise, Bana para bırak demeyin, sakın ola savurganlık yapmayın. Ekonomik olun, daha da ekonomik olun.

– Kocanız Kova Burcu ise, Eğer aydınlanmak için Hindistan’a gideceğim diye tutturursa engellemeyin. Evinizi eşyayla doldurmayın. Unutmayın kovaların eşyadan çok yaşam alanına ihtiyaçları vardır.

– Kocanız Balık Burcu ise, Sakladığı ilkokul defterlerini atmaya zorlamayın. Balıkların eşyalarıyla kurdukları ilişkiler duygusaldır. Arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeyin ve para kontrolünü ona bırakmayın, batarsınız.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER