9.2 C
New York kenti
Perşembe, Mart 23, 2023

Burçlara Göre Karınızla Anlaşmanın Yolları

Burçlara-Göre-Çekici-Erkeklerin-ÖzellikleriEğer karınızı mutlu görmek, onunla iyi geçinmek istiyorsanız burcuna dikkat edin. Burçların kadınlar üzerindeki etkilerinin büyük olduğunu söylüyor astrologlar. Burçların karakteristik özelliklerinin yansıması, kadınlarda da en az erkekler kadar keskin çünkü.

Karınızla Burcuna Göre Anlaşmanın Yolları

– Eğer karınız Koç Burcu’ndan ise, sakın ona yalan söylemeyin. Hem yalana tahammülü yoktur, hem de Koç Burcu kadını, Koç Burcu erkeğinden  daha uyanıktır ve yalan söylediğinizi anında yakalar. Yalan söylediğinizi anında anlayacak ama çaktırmayarak, kedinin fareyle oynadığı gibi sizinle oynayacaktır. Ve çok kısaca tekrar belirtelim belirtelim; yalana tahammülü yoktur.

– Eğer karınız Boğa Burcu kadını ise, nezakete önem verir. Yaptığı yemeği sonuna kadar bitirin ve asla dağınık bir sofrada yemek yeme konusunda ısrar etmeyin. Boğa kadını güzellikleri, özellikle de kendi yarattıklarını paylaşmayı sever.

– İkizler Burcu bir kadın ile evli iseniz sakın özgürlüğünü kısıtlamayın. İkizler kadını, ikizler erkeği gibi özgürlüğüne düşkündür. Telefonda arkadaşlarıyla sohbete daldıysa kızmayın, buna alışmalısınız.

– Karınız Yengeç Burcu ise, Anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse direnmeyin.

– Eğer karınız Aslan Burcu ise, güzelliğinin övülmesinden ve kendisine pahalı hediyeler alınmasından çok hoşlanacaktır. Ucuz hediye almayın, ayrılma sebebiniz olabilir. Gün içinde fırsat buldukça güzelliğinden söz edin. Işıl ışıl parladığını ve dünyanın en hoş kadınıyla birlikte olmanın ne kadar büyük bir şans olduğunu söyleyin. Kendisini bir kraliçe gibi hissetmesini sağlayın.

– Karınız Başak Burcu’ndan ise; Başak Burcu kadınları da Başak Burcu erkekleri gibi temizliğe ve düzenli olmaya önem verir. Pis ve dağınık olmayın ve eğer geç kalacaksanız mutlaka haber verin. Akşam yemeklerini kaçırmayın. Mali konuları ona bırakın. Karlı çıkarsınız.

– Karınız Terazi Burcu ise, Onu, kötü görünümlü bir evde ya da semtte oturmaya zorlamayın. Sabahları çıkarken çabuk hazırlanmasını beklemeyin.

– Karınız Akrep Burcu ise, Onu aldatmak gibi bir düşünceyi aklınızdan bile geçirmeyin. İntikam soğuk yenen bir yemekse bunu en soğuk yiyecek kişi akrep kadınıdır. Burnunuzdan getirir, öldürmeden bırakmaz.

– Karınız Yay Burcu ise, Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Seyehatlerine ve lüzumsuz harcamalarına karışmayın. En kötüsü sıkıcı olmayın, anında terk edilirsiniz.

– Oğlak Burcu bir kadına sahipseniz, Bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem çıkarmayın. Onun lafından çıkmayın. Evi yönetmesine izin verin. Kazancınızı ondan gizlemeyin. Sadakatsizlikten kaçının. Düzenli yaşamaya gayret gösterin. Yalan söylemeyin.

– Karınız Kova Burcu ise, Geleneksel ev kadınını unutun. Onu kalıplara sokmayın. Enteresan inançlarına ve hobilerine karışmayın.

– Karınız Balık Burcu ise, harcamalarına, ufak tefek yalanlarına, ayakkabı tutkusuna karışmayın.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER