3.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Burçlar ve Takıntıları

Balik-burc-dovmesAstroloji bilimine göre her burcun kendine has ayrı bir karakteristik özelliği mevcut. Karakter özelliği, davranış biçimi ve alışkanlıklar her ne kadar kişiye özelse de, bazı genellenmiş davranışlar burçlara karşılık gelen tarihlerde doğan insanlarda görülüyor. En azından astroloji bilimi böyle söylüyor. Bunlar; belli alışkanlıkları, belli davranışları…vs içeriyor. Astroloji bilimine ve burçların insanlar üzerindeki etkisine ne kadar inanıyorsunuz bilemeyiz ama, insanların burçlarına göre takıntıları bile belirleniyor.

Geçtiğimiz günlerde burçlar üzerinde yapılan bir araştırmaya göre burçların takıntılı olduğu konular ayrı ayrı belirlendi. Her burcun farklı şeylere takıntılı olduğu bildirildi. Burçlara inananlardansanız ya da burçlarla ilgilenmeyi eğlenceli buluyorsanız, makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü 12 burcun hangi konulara takıntılı olduğu hakkında bilgiler vereceğiz. Bakalım sizin burcunuzun takıntısı neymiş?

İşte burçlar ve takıntıları…

– Koç; Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz.

– Boğa; Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. Çiçeksiz duramaz. Kahkülsüz duramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.

– İkizler; Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. Pencere açmadan bir odada duramaz. Seyahat takıntısı meşhurdur.

– Yengeç; Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. Pazarlık yapmadan bir malı alamaz.. İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz.. Kadınları rimel sürmeden duramazlar.

– Aslan; Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. Marka takıntısı olan burçlardır.

– Başak; Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Dudaklarını yemek takıntısı vardır. Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.

– Terazi; İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır. Marka takıntısı ile tanınır. Parfüm takıntısı meşhurdur. Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

– Akrep; cinsellik en büyük takıntısıdır. Marka takıntısı ile tanınır. Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.

– Yay; Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikah memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır. Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. Seyahat takıntısı müthiştir.

– Oğlak; Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz. Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur. Sürekli not alma takıntısı vardır.

– Kova; Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur. Her türden onlarca marka gözlüğü vardır. Işıksız duramazlar. Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur.

– Balık; Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır. Volta atma takıntıları vardır. Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır. Kadınları ojesiz duramazlar. Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER