7.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Burçlar İle Yalan Arasındaki İlişki

Burcunuzla yalan arasındaki ilişkiyi biliyor musunuz? Her geçen gün burçlarla ilgili yeni genellemeler, yeni yorumlar hayatımıza giriyor. Astrologların burçlar üzerindeki yorumlarından bir tanesi de, burçların yalan ile olan ilişkisi üzerine. Hangi burç yalanı seviyor, hangi burç yalandan hoşlanmıyor, hangi burç yalan söyleme ustası veya hangi burçlar hangi konularda yalan söylüyor..vs Kısacası, burçların yalan üzerine her şeyi ele alınmış.

Burçların yalan ile olan ilişkisi, oldukça ilginç ve şaşırtıcı sonuçlar içeriyor. Burcunuzun yalan ile olan ilişkisini merak etmeye başladıysanız bilgileri kaçırmayın deriz. Hem ilginç, hem de eğlenceli…

Burçlar ve Yalan Arasındaki İlişki

– Koç: Yalan söylemeyi sevmeyen ve beceremeyen Koçların, yalan söylediğinden şüphelenirseniz biraz üzerine gitmek ile her şeyi çözersiniz. Çünkü onların, ne savunacak, ne de durup uzun uzun kurgulayacak vakitleri vardır.

– Boğa: Her zaman lükse ve paraya düşkün olan Boğaların, zayıf noktaları budur. Eğer onlara Paran var mı? diye sorarsanız alacağınız cevap Hayır olacaktır. Ama mutlaka kenarda paraları vardır ve sizi bu konuda kandırmaya çalışıyorlardır. Dikkat!

– İkizler: Yalanını yakalamanın en zor olduğu burçlardan birisidir İkizler. Çünkü ikna kabiliyetleri oldukça yüksektir. Yalanları ile karşılaştığınızda ise yarattıkları hikayeler ile sizi şaşırtacaklardır. Bu kadar inandırıcı olabiliyor olmaları sizi korkutabilir.

– Yengeç: Yalanı, sadece durumu daha iyiye çevireceği için kullanmayı düşünen Yengeçler, yalanlarının bunu yapmadığını, hatta daha da kötüleştirdiğini görünce kendileri de üzülürler. Sonuç olarak rahatsız edici gerçekler çok yakında ortaya çıkar.

– Aslan: Yalanı eğlenceye katkı olarak gören Aslanlar için hikayeyi kurmak ve oynamak oldukça önemlidir. Siz dinledikçe, o geliştirecek ve değiştirecektir. Size de sadece alkışlamak ve soluksuz izlemek kalacaktır.

– Başak: Yalanı en az seven burçlardan birisidir. Bu yüzden söylediği yalanlar genel itibari ile gerçeğe yakın yalanlardır. Ya gerçeği hafifletip, saklayıp yalan söylerler ya da çok alakasız konularda yalanlar söyleyerek, gerçekten uzaklaşırlar.

– Terazi: Yalan söyleme konusunda kabiliyetli olan Teraziler, size yalan söylerken onları yakalamakta zorlanacaksınız çünkü sempatik yapısı ve gülen gözleri nedeniyle ondan böyle şeyler beklemeyip, yanılacaksınız.

– Akrep: Yalan söylemek istemeyip de başvurmak zorunda kalan Akrepler, genel itibari ile en çok cinsellik hakkında yalan söylerler. Başarmak için ellerinden geleni yaparlar fakat çabuk da açığa çıkarlar. Durumları genelde kararsızdır.

– Yay: Yalan söylemeyi sevmeyen ve hatta acıtıcı dürüstlükleri ile tanınan Yaylar, yalan söylediklerinde ortadan kaybolmayı severler. Aslında söyledikleri yalanların da büyük çoğunluğu gerçekleri içerir.

– Oğlak: Eğer Oğlaklar size yalan söylediyse, zaten kendisi de bundan rahatsız olup, etrafta dolaşmaya başlar. Söylemek istediği bir şey varmış gibi sürekli bir yarım kalmışlık hali içindedir. Bu yüzden yalanını tespit etmenizi kolaylaştırır.

– Kova: Kovalar genel itibari ile geleceğe dair yalanlar söyler. Tahminlerde bulunurken ya da kendisi adına planlar yaparken söylediği yalanlar da neredeyse kusursuzdur çünkü yaratıcılıkları oldukça yüksektir.

– Balık: Yalan söylemeye sadece başkalarının iyiliği adına başvuran Balıkların, bu naif düşünceleri karşısında sinirlenseniz de ona kızamazsınız, çünkü bu durumun sizin iyiliğiniz adına olacağına o kadar çok inanır ki, ona kıyamazsınız.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER