7.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Boynuzlanıyor Olabilirsiniz

sevgiliyi-geri-getirmeİlişkinizde son zamanlarda farklılıklar yaşamaya başladınız. Birden bire her şey istediğinizden çok daha iyi gitmeye başladı. Hatta o kadar yolunda gidiyor ki siz bile ”yok artık, bukadarı da fazla” diye düşünmeye başladınız.

Ancak bir yandan da ilişkinin bu kadar iyi gitmesi, sevgilinizin tavırlarındaki olağanüstü iyileşme sizi işkillendirmeye başladı. İçinizden kendinize ”acaba aldatılıyor muyum?” diye sormaya başladınız. Bir yandan çok mutlu olurken, bir yandan da içinizi kemiren kuşkudan kurtulamıyorsunuz.

Sevgiliniz, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız konusunda çok fazla hassas davranmaya başladıysa, bir dediğinizi iki etmemeye çalışıyorsa; Bu sizi aldattığı için duyduğu suçluluk hissinin bir sonucu olabilir.

Aldatıldığınıza işaret eden diğer davranışları okuyup, aldatılıp aldatılmadığınıza kendiniz karar verin. İşte aldatan erkek davranışları…

– Artık size ”seni seviyorum” demiyor.

– Sizinle vakit geçirmek yerine arkadaşlarını tercih ediyor.

– Televizyon izlemeyi ya da kitap okumayı sizinle sevişmeye tercih ediyor.

– Sizinle sevişirken sanki başka yerlerde geziniyor.

– İlişkinizin geleceği konusunda konuşmaktan kaçınıyor.

– Sizinle duygusal dünyasını paylaşmayı reddediyor. Ona ne olduğunu sorduğunuzda ise bu konu hakkında konuşmak istemediğini söylüyor.

– En sevdiği elbiseyi giydiğiniz zaman bile size ne kadar güzel olduğunuzu söylemiyor.

– Ne söylerseniz söyleyin onunla ilgili olarak dile getirdiğiniz her şeyi kötü bir şey olarak algılamaya başladı.

– Size karşı soğuk davranıp fazla konuşmuyor.

– Sevgiliniz bir zamanlar çok beğendiğini söylediği huylarınızı eleştirmeye başladı.

–  Herhangi bir alışkanlığını değiştiriyor. Örneğin pop müziğe bayılan erkek arkadaşınız birdenbire rock müziğe ilgi duymaya başlıyor. Bunun nedeni o müzik türünden hoşlanan başka bir kız olmasın?

– Sizin yanınızdan ayrıldığında çok enerjik görünüyor fakat sizinle birlikteyken çok düşünceli ve mutsuz. Eğer diğer sevgilisiyle uzun zamandır beraberse o zaman iki ilişkisini de güzel bir şekilde yürütmek isteyecektir. Fakat diğerinde çıkan herhangi bir problemi sizinle olan ilişkisine yansıtacaktır.

– Sürekli kavga çıkartmaya başladı. Her şeyi o kadar abartıyor ki en küçük bir tartışmada kapıyı çarpıp gidiyor. Acaba bu küçük fırsatları diğer sevgilisini görmek için mi kullanıyor?

– Onun bazı davranışlarından rahatsız olmaya başladınız. Belki ortada kötü giden hiçbir şey yok ama siz kendinizi onunlayken hiç iyi hissetmiyorsunuz. Böyle bir durumda içgüdülerinizi takip edin. Onun alışkanlıklarını ve rutinlerini sizden daha iyi bilen kimse yok o yüzden bunlarda oluşan herhangi bir değişikliği fark etmeniz an meselesi.

– Her buluşmanızda başka bir hediyeyle geliyor. Bunlar işlediği suçu kendi içinde hafifletmek uğruna size aldığı ‘suç hediyeleri’dir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER