19.6 C
New York kenti
Pazar, Haziran 4, 2023

Ayaklarına Göre Erkek Karakterleri

8609Kadınlar kadar erkekler de uzmanların ilgi ve araştırma alanına giriyor. Kadınlar üzerinde yapılan araştırmalar kadar, son zamanlarda erkekler üzerinde de çeşitli araştırmalar yapılıyor. Erkeklerde en çok dikkat çeken ve araştırmalarda işlenen konu ise erkek karakterleri. Erkek karakterleri üzerinde o kadar çok araştırma var ki. Hangi erkeğin hangi kategoriye girdiğini belirlemek için çeşitli erkek alışkanlıkları araştırmaların verilerini oluşturuyor.

Uzmanların erkek karakterleri üzerine son yaptığı araştırmanın verisi ise ayaklar. Erkekleri ayak yapılarına göre değerlendiren Jane Sheehan, yeni erkek karakterlerini belirledi.

Hangi karakterdeki erkek grubuna dahil olduğunuzu merak ediyorsanız, ayaklarınıza bakmanız yeterli.

İngiliz araştırmacı Jane Sheehan ayakların kişilik hakkında önemli ipuçları taşıdığını söylüyor. İşte ayak parmaklarına göre kişilik tahlili:

Büyük baş parmak: Zeki ve yaratıcılığın göstergesi. Başparmağı büyük olan kişiler konuları farklı değerlendirir ve sorunlara hemen çözüm üretir. Başparmağı kısa olanlar ise görev adamıdır, çalışkandır.

İkinci parmağı uzun olanlar; liderdir. Kısa olanlar ise uyumludur.

Üçüncü parmağı uzun olanlar; kısa olanlara oranla daha enerjiktir. Herşeyin mükemmel olmasını isterler. Yaptıkları her işte başarılı olurlar.
Üçüncü parmağı kısa olanlar; ise hayatın güzelliklerine önem verir, sakin bir yaşamı seçer, koşturmayı sevmez.

Dördüncü parmağı uzun olanlar; aile ve ikili ilişkilerine çok önem verirler, iyi bir dinleyicidirler. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Bu parmağın kısa olması ise aile ve ilişkiden başka şeylere odaklanan bir kişiliğin göstergesidir.

Küçük parmağı çok kısa olanlar; çocuksudur, sorumluluktan kaçar.Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperesttir, flört etmeyi sever.Oynatamayanlar ise rutin bir hayat yaşar ama sadık olurlar.

Ayak büyüklüğü: Küçük ayaklı erkekler büyük ayaklı erkeklere oranla aldatmaya daha yatkındır.

Taban: Taban oyuğu az olan erkekler yalnız kalamaz. Düz tabanlar ise kararsızdır. Sık sık partner değiştirir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER