7.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Asla Çıkamayacağınız 7 Kadın

ask_iliski_mklNe kadar güzel olurlarsa olsunlar, ne kadar beğenirseniz beğenin, bazı kadınların sizin nezdinizde dokunulmazlığı vardır ve bu kadınlarla asla çıkamazsınız. Daha doğrusu çıkmamalısınız. Aksi taktirde toplum kurallarını bozmakla kalmaz kendinize de boş yere eziyet etmiş olursunuz. Zirâ bu kadınlardan biriyle çıkmayı denediğinizde karşılaştığınız tepki hiç de hafif olmayacaktır.

En iyisi bir erkek olarak aklınızı başınıza alın, bu yasaklı kadınlardan uzak durun itibarı yere atıp, karizmayı çizdirmeyin. Ama önce bu yasaklı kadınların hangileri olduğunu öğrenmekle işe başlayın.

Hadi bakın bakalım hangi kadınlarla çıkmanız yasak…

– Arkadaşınızın eski sevgilisi

Dostunuz ve sevgilisinin ayrılışına tanıklık ettiğinizde, aklınız devamlı olarak dokunulmamış yerlerde dolaşacaktır. Onun etrafında çok fazla vakit geçirdiğiniz için, her ne kadar seks içermese de zaten gelişmiş bir ilişkiniz olmuş olacak. Hala dostunuzla çıkarken sizinle birlikte olsa nasıl olurdu diye düşünmüş olabilirsiniz ve yeni özgürlüğü bu ilginizi kışkırtabilir, fakat önceden ikaz edin: O asla çıkamayacağınız 7 kadından biridir. Eğer dostluğunuza değer veriyorsanız, onu her halükarda görmezden gelin. Erkeklerin unuttukları şey, bir arkadaşın eski sevgilisi ile takılmanın kötü sonuçlarıdır. Nasıl bir arkadaş olduğunuzla ilgili sözler etrafınızdaki herkese yayılacak ve kendi saygınlığınızı öldürmüş olacaksınız. Ne kadar önce ayrılmış olduklarının önemi yoktur, şuanda arkadaş olup olmadıklarının da. Eğer dostunuz onun yerine yeni bir kızla çıkmaya başlamışsa, cevap her zaman hayırdır. Tabii ki, dayak yemekten hoşlanmadığınız sürece.

– En yakın arkadaşınızın kız kardeşi

Size en çekici gelen en iyi tanıdığınız kadın olacaktır. Fakat eğer en yakın arkadaşınızın kız kardeşi ise, şanslıysanız iki ay eğlenceden sonra şehrin başka bir yerine tanışmanız gerekir. “Alsa çıkamayacağınız 7 kadın” listesine girmesinin sebebi, kız kardeş sevgili olur olmaz dostunuza son derece dikkatli davranmanız gerektiğindendir. Arkadaşınıza çıkar çatışması yüzünden iyi vakitlerin mahvolduğu için sevgilinizin sorun çıkarmasından dert yandığınız günler geçmişte kalır. İşleri ilk berbat ettiğiniz zaman ise sizi muhtemelen dövmek isteyecektir.

– Seksi Hayat Kadını

Eğer altın kalpli bir hayat kadınına tutulmuşsanız bu size bir örnek olsun. Senaryo şöyledir: göğüsleri denizdeki iki fok balığı gibi üzerinize yapışan genç bir kadın ile bir barda eğleniyorsunuz ve sonra kafanız karışıyor. Bir gecelik ilişki hoşunuza gider.

– Sekreteriniz

Uzak durmanızı gerektiren birçok sebep vardır. Başınıza çok çeşitli dertler açabilir yasal ve aksi. Ama herşey yolunda gitse bile, sorunlar yaşarsınız. İleride işten yanınıza kar kalanın sınırlarını zorlamak için baştan çıkarsınız, belki kapıcı odasında. Ofiste aşk, özellikle ondan sorumluysanız, sizi işten inanılmaz derecede soğutan birşeydir. Diğerleri her zaman ne yaptığınızı izlerler. En kötüsü de, ilişki biter bitmez, size baskı kurmak hoşuna gidecek ve bunu adı geçen yerde neler olduğu hakkında dedikodu yaparak kullanacaktır.

– Striptizci

Asla çıkamayacağınız 7 kadından bir diğeri olan striptizci, hayat kadınından da kötüdür. Hayır, okul parasını çıkarmak için striptiz yapmıyordu. Evet, o bir şanssızlık durumu olabilir fakat eninde sonunda bir koruma gibi davranmaya, kaba bekarlık partilerinde onurunu koruyabileceğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Eğer bunun altında kıskançlığın olduğunu düşünürseniz, bir Osman’ın mutlu son için ilave 100 dolar vereceği özel bir dansı izleyene kadar bekleyin.

– Eski sevgiliniz

Eski sevgililer, asla çıkamayacağınız 7 kadından biridir. Yine de, yalnızlık çöktükçe eski sevgili artarak baştan çıkarıcı bir hal alır. Hazırlamayı bildiğiniz üç adet yemeği yedikten birkaç yıl sonra, bir gece tavuk parmesan diğer gece tavuk marsala ile çıka geldiğinde kolayca ona kapılabilirsiniz. Birgün siz keyfinize bakarken evinizi temizleyebilir ve onu sürekli orada isteyebilirsiniz. Yalnızlığınız, ilk etapta ayrılma nedeninizi unutmanızı sağlayacaktır fakat tekrar ilişkiye başladığınızda, bu sebepler hemencecik su yüzüne çıkacaktır.

– Aşırı bakımlı piranha

Eğer paranıza ve erkekliğinize önem veriyorsanız, aşırı bakımlı hatunlar da asla çıkamayacağınız 7 kadından biridir. Önce sizi yüksek geliriniz için sevecek fakat sonra sizin yakınlık hususunda beceriksiz, ruhsuz bir işkolik olduğunuz sonucuna varacaktır. Bir birikim oluşturduğunuzda, boşanmış arkadaşları bu birikimi bir yılan gibi çırpıda nasıl bitireceği hususunda onu yönlendirmeye başlayacaktır. Size hayatınızın seksini yaşatabilir ancak sizin aradığınız gibi olanı değil.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER