19.6 C
New York kenti
Pazar, Haziran 4, 2023

Aşkınız Hangi Renk?

flat,550x550,075,f”Aşkın da rengi mi varmış?” demeyin. Aşkın rengi var. Aşkın rengi, kişilerin aşkı nasıl yaşadıklarına bağlı olarak değişiyor. Aşk herkesin yaşadığı ya da yaşamak istediği bir duygudur. Ancak aşkın boyutu, aşka bakış açısı ise kişilere göre değişir. İnsanların aşka bakış açıları arklıdır. Her aşık, aşka farklı pencereden bakar ve farklı duygular besler. İşte bu, aşka bakış farklılıkları aşkın hangi rengi temsil ettiğini ortaya çıkarıyor uzmanlara göre.

Beyaz: Masumiyetin, saflığın sembolü aynı zamanda istikrar ve saflığı da simgeler. Kibar, sevecen, alçakgönüllü ve asil bir renktir. Aşk rengi beyaz olanların; asil bir yapıları vardır.

Siyah: Tutkulu, baskın bir aşk partneri. Aşkı ve hayatı dolu dolu yaşarlar. Onlar için aşkta ve hayatta monotonluk dayanılmaz bir durumdur.

Kırmızı: Canlandırıcı, kışkırtıcı,heyecan verici ve en önemlisi arzunun rengidir. Aşk rengi kırmızı olanlar; kendine güvenen, coşkulu, kontrolsüz bir yapıları olmasına rağmen ihtiraslı bir aşıktır.

Mavi: Sakinlik simgesidir, güven ve sadakat hayatlarının vazgeçilmezleridir. Tutkulu bir aşk yaşarlar. Başarıyı temsil etmelerine rağmen, en ufak bir şüphe ve güvensizlik, aşk hayatlarında hüsrana sebep olur.

Yeşil: Güven, huzur, dostluk, şefkat ve ümit. Aşk rengi yeşil olanların; dengeli, ağırbaşlı ve istikrara önem veren bir yapıları olmasına rağmen aşkta özgürlük ve doyumsuzluk arar.

Lacivert: Otoriteyi, verimliliği simgeler. Aşk rengi lacivert olanlar; havalı, sansasyonel, çok konuşulan ilişkiler arar ve ilişkilerinde değişimci ve çekicidir.

Mor: Asillik ve fazileti simgeler. Hayal dünyası geniş ve sanata düşkün bir yapıları vardır. Aşkta ruh ikizlerini arar.

Pembe: İnsanlarda şefkat, aşk ve sevgi duygularının harekete geçirir. Uyum, neşe, şirinliğin simgesidir. Aşk rengi pembe olanların; eğlenceli bir aşk hayatları vardır. Sevgilisine yoğun sevgi ve şefkat gösterilerinde bulunur.

Sarı: Dikkat çekiciliğin ve huzur sembolü. Aşk rengi sarı olanların; hırslı, zeki, entelektüel, bazen de bencil olan bir yapıları vardır. Aşkta neşeli ve sevecen olmalarına rağmen aldatmaya meyillidirler.

Kahverengi: Denge rengidir. Aşk rengi kahverengi olanların; dengeli, doğal bir aşk yaşantıları vardır. Verici, paylaşımcı ve sakin bir ilişki ararlar.

Turuncu: Neşenin ve bilgeliğin rengi, sosyalleşmeyi ve yardımlaşmayı arttırır. Aşk rengi turuncu olanların; duygusal, hassas ve yapıcı bir yapısı vardır. Canlı, yaratıcı bir aşk yaşarlar.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER